• Przelewy24

  Przelewy24

Wymiana Wyświetlacza LCD BlackBerry Key2

Ocena 

Współczesne smartfony są coraz większe. W ślad za dużym rozmiarem urządzenia, podążają oczywiście odpowiadające mu rozmiary ekranu. Pozwalają one na jednoczesną prezentację wielu informacji na ekranie, ale jednocześnie czynią urządzenie bardziej narażonym na uszkodzenia mechaniczne. W tym miejscu dowiesz się jak przebiega wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2 i jak możesz ją zamówić.

 • przewidywana dostawa ekranów 30.03.2022r.
 • czas naprawy: 2 dni
 • gwarancja: 3 miesiące
 • otrzymujesz paragon lub fakturę vat23
450,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

A

Jak wygląda naprawa?

1. Dokonaj zakupu usługi serwisowej na naszej stronie.

2. Spakuj bezpiecznie telefon.

3. Dołącz na kartce najważniejsze informacje:

 • adres do odesłania telefonu
 • numer kontaktowy
 • ewentualne inne usterki, które podejrzewasz
 • ewentualne hasło do blokady ekranu

4. Następnie zamówiony przez nas Kurier DPD odbierze od Ciebie przesyłkę.

5. Pokrywasz tylko 1 koszt Kuriera DPD w 2 strony - 20 zł.

5. Po otrzymaniu przesyłki 1-3 dniach roboczych odeślemy naprawiony telefon.

Wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2

Współczesne smartfony są coraz większe. W ślad za dużym rozmiarem urządzenia, podążają oczywiście odpowiadające mu rozmiary ekranu. Pozwalają one na jednoczesną prezentację wielu informacji na ekranie, ale jednocześnie czynią urządzenie bardziej narażonym na uszkodzenia mechaniczne. W tym miejscu dowiesz się jak przebiega wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2 i jak możesz ją zamówić.

Oczywiście producenci, tacy jak np. BlackBerry dbają o to, aby zapewnić ekranom i wyświetlaczom jak największą wytrzymałość. Stosują zatem odpowiednie materiały odporne na zarysowania i działanie wilgoci. Niestety mimo to, w wielu przypadkach okazuje się to niewystarczającym działaniem. Uszkodzenie szybki w postaci pojedynczej rysy lub pęknięcia, może się okazać początkiem postępujących uszkodzeń, a w konsekwencji uszkodzeniem całego ekranu. Jak temu przeciwdziałać i jak taką usterkę można usunąć?

Z czego składa się wyświetlacz LCD w BlackBerry Key2?

Osoba niewtajemniczona w budowę smartfonów, może zakładać że ekran składa się z pojedynczego elementu ze szklanym wierzchem. To nie prawda. Aby ekran smartfonu mógł działać prawidłowo, składa się z dwóch niezależnych elementów.

 1. Wyświetlacz LCD – jest to cześć odpowiedzialna za wyświetlanie obrazu na ekranie. Ciekłokrystaliczny wyświetlacz LCD może działać w jednej z wielu technologii, które odpowiadają między innymi za jakość obrazu, nasycenie kolorów, wyrazistość szczegółów itp.

 1. Ekran dotykowy – smartfon BlackBerry Key2, podobnie jak wiele innych smartfonów posiada ekran dotykowy. Oznacza to że obsługa urządzenia odbywa się za pomocą palca lub wskaźnika, którym operujemy na ekranie. Pojemnościowy ekran dotykowy jest bardzo czuły na dotyk i przekazuje sygnał / impuls bezpośrednio do procesora smartfonu, który odpowiada za uruchomienie poszczególnych procesów i działań.

Jeśli jeden z tych dwóch elementów zostanie uszkodzony, telefon nie będzie działać prawidłowo. Niezbędna okazuje się wówczas wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2 na nowy.

Kiedy potrzebna jest wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2

Jakie są wskazania do wymiany wyświetlacza LCD w swoim telefonie? Czy osoba nie mająca żadnego doświadczenia jest w stanie rozpoznać uszkodzenie smartfonu? Oczywiście że tak. Nie jest to nic trudnego. Jakiekolwiek nieprawidłowości związane z używaniem telefonu, są bowiem zauważalne natychmiast. Można do nich w szczególności zaliczyć.

 • Ekran dotykowy nie reaguje – jeżeli telefon nie odpowiada na komendy wydawane za pomocą ekranu dotykowego, jest to znak że coś się zepsuło. Naciskasz jedno lub więcej miejsc na ekranie i nie przynosi to żadnego efektu? Telefon nie odpowiada? Jest to dla Ciebie sygnał, że ekran dotykowy nie działa jak należy. W czym może tkwić problem? Przyczyn może być wiele. Uszkodzenie mechaniczne lub rozwarstwienie się ekranu dotykowego i wyświetlacza.

 • Wyświetlacz nie działa poprawnie – do tej usterki możemy przypisać bardzo szerokie spektrum awarii i uszkodzeń. Od niewłaściwego wyświetlania kolorów, poprzez zniekształcanie obrazu, aż po pojawianie się na ekranie różnego rodzaju anomalii. Inną przyczyną niewłaściwego wyświetlania obrazu są tak zwane martwe piksele. Pojedyncze nieaktywne punkty na matrycy LCD nie są jeszcze dużym zmartwieniem. Jeśli jednak ich liczba systematycznie się powiększa, to sygnał że wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2 będzie jedynym rozwiązaniem.

Jak w praktyce wygląda wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2?

Zaawansowane technologicznie telefony komórkowe wymagają doświadczonego serwisu. Ich złożona budowa w praktyce uniemożliwia przeprowadzenie wybranych napraw w domowym zaciszu. Konieczność posiadania specjalistycznych narzędzi i urządzeń pomiarowych sprawia, że tak wymagająca czynność jak wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2 powinna być przeprowadzona w firmie, która zna się na rzeczy. Dlaczego jest to takie ważne? Mając do naprawy telefon wart kilkaset, a zwykle kilka tysięcy złotych, nie ma miejsca na pomyłki i podejmowanie decyzji w ciemno. Błędne podłączenie przewodów lub ogniw akumulatora będzie skutkować tym, że całe urządzenie może ulec nieodwracalnej awarii. W naszym serwisie każdego dnia przeprowadzamy po kilka lub kilkanaście różnych napraw, w tym właśnie wymieniamy wyświetlacze LCD w Samsungu A50. Każda z tych prac kończy się sukcesem. Odpowiada za to nasze wieloletnie doświadczenie, znakomicie wyposażone zaplecze serwisowe oraz duża dostępność części zamiennych.

Wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2 od A do Z

Kiedy otrzymujemy telefon klienta do naprawy, zawsze weryfikujemy zgłoszoną przez niego usterkę z rzeczywistym stanem urządzenia. To bardzo ważne, ponieważ użytkownicy nie posiadają wiedzy technicznej na temat budowy telefonu, a tym samym mogą błędnie opisać usterkę. Nasze doświadczenie pozwala szybko zweryfikować stan telefonu, nie pobierając za to żadnych opłat. W odróżnieniu od innych firm, wycena naprawy takiej jak wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2 jest u nas bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje. Kiedy już potwierdzimy że w telefonie został uszkodzony ekran dotykowy lub wyświetlacz LCD, możemy przystąpić do właściwej części naprawy. Jak będzie ona przebiegała?

 1. Rozkręcenie obudowy telefonu – właściwym określeniem byłoby jednak „rozklejenie”. Dzisiejsze smartfony posiadają baterię na stałe umieszczoną w obudowie. Eliminuje to konieczność umieszczania zdejmowanych klapek na plecach telefonu, a tym samym odcina łatwy dostęp do śrubek łączących całe urządzenie w całość. Aby dostać się do tych elementów, konieczne jest rozklejenie obudowy. Robimy to zawsze ostrożnie, ale w sposób zdecydowany. Aby nie uszkodzić elementów obudowy – nie zarysować i nie uszczerbić krawędzi, wykorzystujemy specjalistyczne narzędzie z super cienkimi ostrzami. Przecinają one warstwę kleju, pozwalając bezpiecznie i sprawnie rozłożyć obudowę telefonu na dwie części.

 1. Wyjęcie baterii i płyty głównej – aby mogła się rozpocząć właściwa wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2, należy się dostać do tego elementu. Znajduje się on na samym końcu ścieżki technologicznej, a tym samym wymaga demontażu akumulatora oraz całej płyty głównej, do której przymocowanych jest wiele innych podzespołów urządzenia. To między innymi głośnik, mikrofon, gniazda kart pamięci i SIM, a także procesory i pamięci RAM. Aby wymontować płytę główną z telefonu, konieczne może być zastosowanie metody podgrzewania. Wiele urządzeń posiada te elementy wklejone na stałe. Rozgrzanie warstwy kleju jest bezpieczne, pod warunkiem nie przekroczenia granicznej temperatury. W naszym serwisie zajmujemy się tym każdego dnia, dlatego mogą być Państwo spokojni o bezpieczeństwo swojego urządzenia.

 1. Wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2 – kiedy już dostaniemy się do wspomnianego modułu wyświetlacza, możemy go sprawnie zdemontować. Zależnie od rodzaju uszkodzenia, możemy podjąć próbę wymiany samego wyświetlacza i pozostawienie ekranu dotykowego lub pozostawienie wyświetlacza i wymianę uszkodzonego ekranu dotykowego. Czy jest to zalecana czynność? To zależy od stopnia uszkodzeń. Dysponujemy narzędziami i technologią, która pozwala nam skutecznie rozkleić oba elementy, a następnie połączyć je ponownie, tym razem z nową częścią zamienną. Jeżeli taka naprawa nie jest zalecana, np. z uwagi na charakter usterki lub zły stan techniczny obu elementów, zalecamy wymianę kompletnego ekranu dotykowego wraz z wyświetlaczem LCD. Daje to gwarancję solidnie wykonanej naprawy, a także pewność że urządzenie ponownie będzie działać niezawodnie.

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2?

Jednym z częstszych pytań od naszych klientów jest to, dotyczące ceny naprawy. Czy wymiana uszkodzonego wyświetlacza lub ekranu dotykowego jest kosztowna? A może jej przeprowadzenie nie ma żadnego ekonomicznego uzasadnienia? Nie ukrywamy cen naszych usług, ani nie stosujemy technik manipulacyjnych. Wszelkie koszta związane z wymianą wyświetlacza LCD w telefonie, klient może poznać już przy składaniu zamówienia.

Co składa się na cenę wymiany wyświetlacza LCD w smartfonie?

 • Cena części zamiennych – naprawy uszkodzonych wyświetlaczy i ekranów wykonujemy z użyciem części gwarantujących prawidłowe działanie urządzenia.

 • Cena robocizny – do ceny nowego ekranu dotykowego i wyświetlacza LCD, należy również dodać cenę usługi serwisowej. Jej wartość zależy w głównej mierze do stopnia skomplikowania urządzenia oraz nakładu czasu i pracy, które należy poświęcić na rozebranie urządzenia na części, wymiany elementów i ponownego złożenia wszystkiego w całość.

Korzystając z naszych usług, każdy klient od razu może sprawdzić ile kosztuje wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2. Cena podana jest w górnej części strony, tuż obok zdjęcia produktu.

Wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2 – jak ją zamówić

Istnieją dwie metody oddania swojego telefonu do naprawy w naszej firmie. Każda z nich gwarantuje staranne i fachowe wykonanie naprawy i uzyskanie tak samo przystępnej ceny. Zależnie od miejsca Państwa zamieszkania i możliwości dostarczenia telefonu do serwisu, można to zrobić osobiście lub za pośrednictwem firmy kurierskiej.

Osobiste dostarczenie telefonu do serwisu

Pracujemy od poniedziałku do soboty. Można nas znaleźć w Krakowie na ulicy Nowowiejskiej 31B. Wystarczy do nas przyjść i oddać telefon pracownikowi do naprawy. Na miejscu zgłoszą Państwo usterki, które wymagają sprawdzenia przez nas. Poznają Państwo również szacowany koszt naprawy, tak aby móc zdecydować czy należy ją przeprowadzić czy nie. Jeżeli ma to być wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2, można przyjąć że koszt zamknie się w cenie poniżej 200 złotych. Na miejscu poinformujemy również Państwa o planowanym terminie wykonania naprawy. Jeżeli posiadamy na magazynie niezbędne części zamienne – a zawsze staramy się aby tak było, to wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2 może zostać wykonana w ekspresowym tempie. Zwykle telefon będzie do odebrania następnego dnia roboczego lub jeszcze tego samego, pod warunkiem że w kolejce nie będą oczekiwać inne pilne zadania.

Doręczenie telefonu do serwisu firmą kurierską

Jesteśmy serwisem telefonów GSM z siedzibą w Krakowie, ale działamy na terenie całego kraju. Pomaga nam w tym sklep internetowy, za pomocą którego mogą Państwo zamawiać wybrane usługi. Jak tego dokonać? Wystarczy wejść na stronę www.mkgsm.pl i znaleźć swój model telefonu. Następnie z listy dostępnych usług wybrać tę, która Państwa interesuje – w tym przypadku jest to wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2. Następnie należy postępować zgodnie z instrukcją obowiązującą w każdym sklepie online. Wybraną usługę dodajemy do koszyka, a następnie do niego przechodzimy, klikając w odpowiadającą mu ikonę. Na tym etapie należy dokonać płatności za naprawę telefonu, a także wysłać urządzenie do nas. Można to zrobić na wiele sposobów. Jednym z nich jest skorzystanie z usług firm kurierskich lub Poczty Polskiej. Jest również jeszcze wygodniejsza forma dostarczenia nam swojego telefonu do naprawy. Polega ona na zamówieniu przez nas kuriera, który osobiście odbierze od Państwa telefon i nam go dostarczy. Jest to o tyle wygodniejsze, że dzięki temu nie będą Państwo musieli samodzielnie organizować transportu.

Kiedy telefon zostanie nam już dostarczony, zajmiemy się jego naprawą. Potrzebujemy na to średnio od 1 do 3 dni roboczych. Po wykonaniu usługi, telefon zostanie odesłany na wskazany adres. Wykorzystujemy tę samą firmę kurierską, która telefon nam dostarczyła.

Jak spakować telefon do wysyłki do serwisu?

W naszej pracy bezpieczeństwo powierzonego sprzętu jest priorytetem. I o ile osobiste doręczenie telefonu do naprawy wydaje się proste i mało ryzykowne, o tyle wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2 może już sprawiać pewne trudności. Jakie? Związane są one przede wszystkim z obawami o bezpieczne doręczenie telefonu do naszej firmy przez kuriera. Oczywiście nadawca takiej przesyłki musi pomóc w tym, aby doręczenie rzeczywiście było sprawne i bezpieczne. Może tego dokonać poprzez umiejętne zapakowanie telefonu. Jak to zrobić?

 1. Wyłącz telefon na przycisku wyłączania.

 2. Dokładnie owiń urządzenie folią pęcherzykową – bąbelkową, która bardzo dobrze amortyzuje wstrząsy. Zastosuj kilka warstw, tak aby folia szczelnie zabezpieczała każdy bok urządzenia. Całość sklej taśmą samoprzylepną, aby folia się nie rozwinęła.

 3. Zawiniątko umieść w kartoniku tekturowym. Staraj się dobrać opakowanie wielkości jak najbardziej zbliżonej do wielkości zawiniątka. Wolne przestrzenie możesz uzupełnić ścinkami folii bąbelkowej, piankowymi wypełniaczami lub kartonem.

 4. Zaklej opakowanie tekturowe i jeśli posiadasz stretch, owiń paczkę. Na samą górę naklej etykietę, którą Ci wyślemy. Jeśli nie masz drukarki, etykietę powinien posiadać kurier.

 5. Przekaż paczkę kurierowi, który nam ją dostarczy.

Wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2 – o czym należy pamiętać

Abyśmy mogli sprawnie przeprowadzić naprawę Twojego telefonu, musimy mieć możliwość jego uruchomienia. To bardzo ważne, ponieważ kiedy wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2 zostanie wykonana, chcemy sprawdzić czy ekran działa prawidłowo. W tym również celu będziemy potrzebowali kod PIN do urządzenia oraz hasło blokady ekranu. Informacje te możesz zapisać na karteczce, którą umieścić w przesyłce. Ze względów bezpieczeństwa możesz również przesłać nam te informacje mailem lub smsem na nr telefonu. Pamiętaj jednak wówczas o podaniu wszystkich danych, które pozwolą nam zidentyfikować Twoje zamówienie.

Czy wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2 zawsze może być wykonana?

Teoretycznie tak. Jednak są pewne przypadki, kiedy taka wymiana może być niemożliwa lub mocno utrudniona. Dotyczy to sytuacji, kiedy urządzenie było w przeszłości poddawane nieumiejętnej naprawie. Wówczas rozklejenie obudowy lub naprawa wyświetlacza może stanowić wyzwanie lub wiązać się z ewentualnym uszkodzeniem – np. na skutek sklejenia obudowy źle dobranym klejem. Kiedy taką sytuację zauważymy, zawsze informujemy o tym klienta i prosimy o akceptację wykonania dalszych prac na własną odpowiedzialność. Rzecz jasna, przez cały czas naprawy zachowujemy najwyższą możliwą staranność i dokładność działania.

Czy wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2 jest bezpieczna dla pamięci urządzenia?

Pomimo tego że sama wymiana wyświetlacza LCD jest działaniem stricte mechanicznym, nie można wykluczyć ryzyka że coś pójdzie nie tak. W konsekwencji dane zapisane w pamięci telefonu mogą ulec skasowaniu. Aby móc w razie takiej sytuacji odzyskać je bez trudu, zawsze zalecamy wykonanie kopii zapasowej na zewnętrznym nośniku danych – może to być karta pamięci lub zapisanie pliku kopii zapasowej w chmurze. Obie metody pozwalają wówczas na szybkie i łatwe przywrócenie danych bez żadnego ryzyka. Również nam pracuje się łatwiej, szybciej i przyjemniej, wiedząc że właściciel telefonu zadbał o swoje dane i je zarchiwizował.

Dlaczego wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2 wraz z ekranem dotykowym jest dobrym pomysłem?

Wiele osób często nas pyta o to, dlaczego proponujemy kompletną wymianę wyświetlacza LCD wraz z ekranem dotykowym, kiedy ten drugi jest jeszcze w całkiem dobrym stanie? Jest to słuszne pytanie, na które szczegółowo odpowiemy. Jak już wyjaśniliśmy na początku, każdy smartfon zawiera potocznie nazywany ekran. W rzeczywistości składa się on z wyświetlacza LCD oraz ekranu dotykowego. Oba elementy są ze sobą mocno połączone na etapie produkcji. Wymiana jednego z nich wymaga ingerencji mechanicznej, polegającej na rozwarstwieniu obu części. Dysponujemy urządzeniami, wiedzą i technologią, która pozwala nam to wykonać. Specjalne separatory umożliwiają bezawaryjne rozłączenie obu elementów, wymianę jednego z nich i ponowne złączenie. W tym celu stosowane są przez nas specjalistyczne plastry przeźroczyste. Trzeba jednak wiedzieć o tym, że technologia produkcja smartfonów odbywa się w warunkach sterylnych. Są to laboratoria obsługiwane przez roboty, ze specjalnie filtrowanym powietrzem. Wszystko po to, aby pomiędzy wyświetlacz i ekran nie dostały się żadne zanieczyszczenia. Niestety, żaden serwis telefonów komórkowych nie może zapewnić tak sterylnych warunków pracy. Oznacza to że podczas łączenia obu elementów, mogą się pomiędzy nie dostać mikro zanieczyszczenia. Są to drobinki kurzu na pierwszy rzut oka niewidoczne. Jednak kiedy obie części ekranu zostaną ze sobą złączone, ich widoczność może zdecydowanie wzrosnąć. Nie wpływa to znacząco na komfort i sposób użytkowania, jednak może razić osoby o wysokim zmyśle estetyki. Jak tego uniknąć? Odpowiedzią jest kompletna wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2 wraz z ekranem dotykowym. Stosujemy wówczas elementy fabryczne, które nigdy wcześniej nie były poddawane regeneracji i naprawie. Są w stanie oryginalnym, a co za tym idzie gwarantują taki sam komfort użytkowania telefonu, jak tuż po jego zakupie.

Z jakich powodów wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2 może być konieczna

Do uszkodzenia ekranu telefonu komórkowego może dochodzić stosunkowo prosto i szybko. Poniżej opisujemy typowe przypadki, w których wyświetlacz lub ekran zostały zniszczone i wymagają wymiany.

 • Upadek z dużej wysokości – jeżeli telefon nie został wyposażony w etui, a na ekranie nie zostało naklejone szkło ochronne, trzeba się liczyć z tym że konsekwencją takiego upadku będzie uszkodzony ekran lub wyświetlacz. Może to być niegroźny odprysk, pęknięcie lub całkowite zniszczenie wyświetlacza.

 • Zarysowanie ekranu dotykowego – to kolejny powód, dla którego warto korzystać ze szkieł ochronnych na ekran. Szczególnie wtedy, kiedy nosimy telefon w kieszeni wraz z kluczami. Niejednokrotnie ich ostra krawędź była przyczyną trwałego uszkodzenia ekranu dotykowego i problemów z jego prawidłowym działaniem.

 • Złamanie ekranu – mimo tego że producenci robią wszystko, aby ich telefony były coraz to mocniejsze, to jednak praw fizyki nie da się oszukać. Jeżeli często nosimy dużych rozmiarów telefon w tylnej kieszeni spodni, trzeba się liczyć z tym że przy którymś z kolei siadaniu urządzenie może się odkształcić. Pęknięty ekran nie nadaje się zupełnie do naprawy. Jedyną drogą ratunku pozostaje wówczas wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2. Możemy tę usługę dla Państwa wykonać niemal od ręki. Wystarczy dostarczyć nam telefon osobiście lub wysłać go nam kurierem.

Wymiana wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2 a jakość części zamiennych

Zdajemy sobie sprawę z tego, że płacąc prawie 200 złotych za naprawę telefonu, można mieć obawy czy zostanie ona wykonana solidnie. Uspokajamy Państwa. Posiadamy niezbędne doświadczenie, wiedzę i narzędzia, aby móc taką naprawę przeprowadzić z zachowaniem największej staranności i jakości.

 • Części zamienne – stosujemy wyłącznie najwyższej jakości części zamienne, pozbawione wad i usterek. Zanim kompletny ekran i wyświetlacz zostaną zamontowane w Waszym telefonie, przechodzą one uważną kontrolę jakości. Sprawdzamy czy są wolne od uszkodzeń mechanicznych, odprysków oraz zarysowań.

 • Jakość naprawy – składając telefon, zawsze wymieniamy części eksploatacyjne na nowe. Dotyczy to przede wszystkim uszczelek, mających zapewniać telefonowi oczekiwaną wodoodporność. Wraz z wymiana wyświetlacza na nowy, można nam zlecić wiele innych czynności serwisowych. Warto o tym pamiętać, szczególnie jeśli smartfon zdradza objawy innych usterek. Co to może być?

  • Wymiana baterii – nie tylko wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2, ale również wymiana akumulatora może być przez nas wykonana. Jeżeli dotychczasowa bateria „trzyma” bardzo krótko, wymaga częstego ładowania lub zbyt szybko się rozładowuje do pewnego poziomu, to znak że musi być wymieniona. Zrobimy to za jednym razem, zmniejszając tym samym koszt serwisu.

  • Wymiana gniazda ładowania – nieprawne, czytaj wyłamane gniazdo ładowania to częsta przypadłość. W takiej sytuacji sprawdzamy poprawność jego działania i albo lutujemy istniejące gniazdo, albo wymieniamy je na nowe, sprawne i dopiero wtedy mocujemy do płyty głównej.

Pamiętaj, uszkodzony ekran lub wyświetlacz LCD nie oznacza końca życia Twojego telefonu. W dalszym ciągu może on Ci służyć długo i niezawodnie. Potrzebna mu tylko będzie wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2, którą możemy dla Ciebie wykonać szybko i w konkurencyjnej cenie.

Szczegóły produktu

Opis

Rodzaj produktu
Oryginalny
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Wymiana Wyświetlacza LCD BlackBerry Key2

Wymiana Wyświetlacza LCD BlackBerry Key2

Współczesne smartfony są coraz większe. W ślad za dużym rozmiarem urządzenia, podążają oczywiście odpowiadające mu rozmiary ekranu. Pozwalają one na jednoczesną prezentację wielu informacji na ekranie, ale jednocześnie czynią urządzenie bardziej narażonym na uszkodzenia mechaniczne. W tym miejscu dowiesz się jak przebiega wymiana wyświetlacza LCD w BlackBerry Key2 i jak możesz ją zamówić.

 • przewidywana dostawa ekranów 30.03.2022r.
 • czas naprawy: 2 dni
 • gwarancja: 3 miesiące
 • otrzymujesz paragon lub fakturę vat23
Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Serwis BlackBerry

Wymiana Wyświetlacza LCD Szybki NOKIA 5

Recenzje: 0

Współczesne smartfony są coraz większe. W ślad za dużym rozmiarem urządzenia, podążają oczywiście odpowiadające mu rozmiary ekranu. Pozwalają one na jednoczesną prezentację wielu informacji na ekranie, ale jednocześnie czynią urządzenie bardziej narażonym na uszkodzenia mechaniczne. W tym miejscu dowiesz się jak przebiega wymiana wyświetlacza LCD w NOKIA...

Cena 180,00 zł
Więcej
W magazynie

Wymiana Głośnika Rozmów DOOGEE S58 Pro

Recenzje: 0

Głośnik rozmów jest jednym z newralgicznych elementów każdego telefonu. Od jego sprawności zależy komfort użytkowania smartfonu. Niestety, z biegiem czasu Głośnik rozmów w DOOGEE S60 należy wymienić. We współczesnych smartfonach to skomplikowana operacja, wymagająca fachowej wiedzy, umiejętności oraz profesjonalnych narzędzi. Nie ryzykuj i zaufaj...

Cena 170,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis Huawei / Honor

ORYGINAŁ GŁOŚNIK ROZMÓW GŁOŚNICZEK HUAWEI Y7 2018 KRAKÓW

Recenzje: 0

100% NOWY ORYGINALNY GŁOŚNIK ROZMÓW GŁOŚNICZEK HUAWEI Y7 2018 produkt Nowy gwarancja: 6 miesięcy opakowanie: bulk (woreczek foliowy) prawdziwe zdjęcia produktu do każdego zamówienia otrzymujesz paragon lub fakturę vat23% Po odbiór osobisty zapraszamy po wcześniejszym uzgodnieniu. Wymiana w naszym serwisie na miejscu w ciągu 2h. Zadzwoń do nas i umów się...

Cena 15,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Wymiana Gniazda Ładowania USB LG G7 FIT Q850

Recenzje: 0

Jednym z najważniejszych elementów każdego telefonu jest gniazdo ładowania. W większości przypadków jest to gniazdo typu USB. Oznacza to, że bateria urządzenia może być ładowana przy pomocy ładowarki podłączonej do gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio do laptopa lub power banka. W zależności od marki i modelu telefonu, gniazdo ładowania USB może być...

Cena 170,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis Xiaomi

Wymiana Oryginalnej Baterii BN31 XIAOMI MI A1 / 5X

Recenzje: 0

Bateria jest jednym z newralgicznych elementów każdego telefonu. Od jej sprawności zależy komfort użytkowania smartfonu. Niestety, z biegiem czasu każda bateria traci swoją wydajność. Wraz z rosnąca liczbą cykli ładowania, zmniejsza się jej pojemność i czas zasilania urządzenia. Rowiązaniem może się okazać wymiana baterii w smartfonie XIAOMI MI A1 / 5X....

Cena 150,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis Motorola

Wymiana Gniazda Ładowania USB Motorola G7 XT1962

Recenzje: 0

Jednym z najważniejszych elementów każdego telefonu jest gniazdo ładowania. W większości przypadków jest to gniazdo typu USB. Oznacza to, że bateria urządzenia może być ładowana przy pomocy ładowarki podłączonej do gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio do laptopa lub power banka. W zależności od marki i modelu telefonu, gniazdo ładowania USB może być...

Cena 169,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis Lenovo

Wymiana Gniazda Ładowania USB Lenovo TAB P10 TB-X705F, TB-X705L

Recenzje: 0

Jednym z najważniejszych elementów każdego tabletu jest gniazdo ładowania. W większości przypadków jest to gniazdo typu USB. Oznacza to, że bateria urządzenia może być ładowana przy pomocy ładowarki podłączonej do gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio do laptopa lub power banka. W zależności od marki i modelu tabletu, gniazdo ładowania USB może być...

Cena 180,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis Samsung

Wymiana Gniazda Ładowania USB SAMSUNG A20S SM-A207

Recenzje: 0

Jednym z najważniejszych elementów każdego telefonu jest gniazdo ładowania. W większości przypadków jest to gniazdo typu USB. Oznacza to, że bateria urządzenia może być ładowana przy pomocy ładowarki podłączonej do gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio do laptopa lub power banka. W zależności od marki i modelu telefonu, gniazdo ładowania USB może być...

Cena 120,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis Huawei / Honor

Wymiana Gniazda Ładowania USB Honor 5C

Recenzje: 0

Jednym z najważniejszych elementów każdego telefonu jest gniazdo ładowania. W większości przypadków jest to gniazdo typu USB. Oznacza to, że bateria urządzenia może być ładowana przy pomocy ładowarki podłączonej do gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio do laptopa lub power banka. W zależności od marki i modelu telefonu, gniazdo ładowania USB może być...

Cena 89,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis iPhone

Wymiana Gniazda Ładowania USB iPhone 6 Plus

Recenzje: 0

Jednym z najważniejszych elementów każdego telefonu jest gniazdo ładowania. W większości przypadków jest to gniazdo typu USB. Oznacza to, że bateria urządzenia może być ładowana przy pomocy ładowarki podłączonej do gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio do laptopa lub power banka. W zależności od marki i modelu telefonu, gniazdo ładowania USB może być...

Cena 129,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis Huawei / Honor

Oryginalna Bateria HB405979ECW Honor 8A

Recenzje: 0

Aktualna data produkcji: 2019-05-29Bateria: OryginalnaBateria 100% Nowa (nie była wcześniej używana)produkt Nowygwarancja: 6 miesięcyopakowanie: bulk (woreczek foliowy)do każdego zamówienia otrzymujesz paragon lub fakturę vat23%Chcesz nam zlecić wymianę? Zajrzyj do aukcji z wymianą.

Cena 79,00 zł
Więcej
W magazynie