• Przelewy24

    Przelewy24
Naprawa Telefonów
Wymiana gniazda portu USB w telefonie | Wymiana złącza ładowania MK GSM

Naprawa Telefonów

Specjalizujemy się lutowaniu gniazd ładowania, gniazd SIM, SD, włączników, układów BGA oraz czyszczeniu urządzeń po zalaniu. Wymieniamy również uszkodzone wyświetlacze, dotyki, baterie oraz głośniki w telefonach i tabletach. Serwisujemy wszystkie modele: Asus, Alcatel, Cat, Nokia, Samsung, HTC, Huawei, Apple iPhone,  Sony, Lenovo, Lg, MyPhone, Nokia, OnePlus, Sony,  Xiaomi. Solidnie profesjonalnie z precyzcją. U nas zawsze darmowa diagnoza. Za wszystkie wykonane naprawy udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.

Trudno sobie dziś wyobrazić funkcjonowanie bez telefonu komórkowego. Co więcej, najczęściej jest to pełen wielu możliwości smartfon z ekranem dotykowym. Posługując się takim urządzeniem, możemy nie tylko wysyłać SMS i prowadzić rozmowy, ale przede wszystkim korzystać ze wszystkich dobrodziejstw, które zapewnia nam internet. Kiedy z jakichś powodów nasz ukochany smartfon odmawia posłuszeństwa, czujemy się zagubieni, a czasami wręcz przerażeni. Czym prędzej wówczas chcemy go naprawić i na nowo z niego korzystać. Jak tego dokonać szybko, bezpiecznie i skutecznie? Najlepsze rozwiązanie to odwiedzić nasz serwis telefonów i tabletów MKGSM.PL w Krakowie.

Kiedy i komu potrzebna jest naprawa telefonu?

Producenci telefonów komórkowych robią wszystko, aby uczynić je jeszcze trwalszymi i bardziej odpornymi na uszkodzenia. Użytkownicy również mogą zwiększać ich trwałość, korzystając np. z dedykowanych akcesoriów, takich jak etui czy szkła ochronne. Jednak czasami nawet i one są niewystarczające, aby w 100% zapewnić ochronę urządzeniom. Najsłabszą stroną każdego smartfona jest oczywiście jego ekran. Pęknięcia ekranu to ponad 50% wszystkich usterek, które nasz serwis naprawia.

Pęknięty ekran w smartfonie? Naprawimy go

Najczęstszą przyczyną pęknięcia ekranu w telefonie komórkowym jest jego upadek na twarde podłoże. Pozostałe przypadki to zmiażdżenie lub złamanie telefonu podczas siadania, kiedy on znajduje się w tylnej kieszeni lub zarysowanie go ostrą krawędzią klucza. Co w takich przypadkach można zrobić? Naprawa telefonów, w których doszło do uszkodzenia ekranu nie jest na pierwszy rzut oka trudna. Należy po prostu rozebrać urządzenie na części pierwsze, wymontować z niego ekran, a w jego miejsce zainstalować nowy, sprawny. Problem pojawia się dopiero wówczas, kiedy sprawdzamy dostępność części zamiennych. Cena oryginalnych części zamiennych z oficjalnej sieci dystrybucyjnej nierzadko przekracza wartość uszkodzonego telefonu. W takich przypadkach naprawa telefonu może być nieuzasadniona ekonomicznie. Czy jednak na pewno? Doświadczony serwis MKGSM.PL ma swoje sposoby na to, aby naprawić telefon z wykorzystaniem używanych części zamiennych, wymontowanych np. z innych telefonów. W ten sposób można np. wymienić uszkodzony wyświetlacz w smartfonie, który już nie jest produkowany, a ceny części zamiennych są zawrotnie wysokie. Aby uzyskać odpowiedź na pytanie, ile będzie kosztowała naprawa telefonu i czy w ogóle jest możliwa do wykonania, warto odwiedzić zapytać o wycenę.

Ile czasu zajmuje naprawa telefonów Kraków?

To kolejne ważne pytanie. Kiedy nasz telefon jest uszkodzony, jak najszybciej chcemy przywrócić go do życia. Zastanawiamy się zatem ile czasu będzie potrzebować serwis telefonów MKGSM.PL, aby to zrobić. Jeżeli części zamienne są dostępne „od ręki”, to naprawa może być wykonana nawet w ciągu kilku godzin. W przypadku jeśli części zamienne potrzebne do naprawy trzeba będzie sprowadzać, to czas jej wykonania może sięgać kilku dni roboczych.

Dlaczego potrzebna jest wymiana gniazda USB w telefonie

Jest wiele powodów, dla których konieczne może być przeprowadzanie wymiany gniazda ładowania w telefonie. Zwykle gniazdo USB ulega uszkodzeniu z powodów mechanicznych. Rzadziej, ale również może się to zdarzać, problem będzie dotyczyć płyty głównej lub taśmy łączącej gniazdo ładowania z ową płytą. Jeśli jednak mielibyśmy wymienić najczęstsze przyczyny uszkodzeń gniazd ładowania, na pewno będzie to:

1. Nieumiejętne wkładanie końcówki ładowarki – jednym z najczęściej powtarzających się problemów przy podłączaniu telefonu do ładowarki, jest umieszczanie końcówki ładowarki nie tą stroną w gnieździe ładowania. Powoduje to odruchową reakcję, aby jeszcze mocniej docisnąć końcówkę go gniazda, co w konsekwencji może oznaczać jego wyłamanie. Nadmiar siły, jak również stopniowo narastające drgania i siły napierające na gniazdo, w ostateczności doprowadzą do jego odpadnięcia. Brak połączenia pomiędzy gniazdem, taśmą oraz płytą główną, prowadzi oczywiście do braku ładowania.

2. Zanieczyszczenia – telefony komórkowe służą do tego, aby mieć je zawsze przy sobie. Przechowujemy je zatem w kieszeniach spodni, kurtek, torebkach oraz wielu innych, nie zawsze czystych miejscach. W szczelinach i zakamarkach obudowy, w tym również wnęce gniazda ładowania gromadzą się zanieczyszczenia. Może to być kurz, ale również piasek oraz inne tłuste zabrudzenia. Kiedy nagromadzi się ich zbyt wiele, uniemożliwiają one zamknięcie obwodu, powodując usterkę ładowania. Jakie jest rozwiązanie w tym przypadku? Zwykle wystarczy oczyszczenie wnęki gniazda ładowania, np. przy pomocy sprężonego powietrza. Jednak kiedy to nie pomaga, niezbędna może okazać się interwencja naszego serwisu. Wówczas smartfon będzie musiał zostać rozkręcony na części i przystąpimy do oczyszczania płyty głównej. Konstrukcje telefonów nie zawsze są szczelne, co ułatwia przenikanie zanieczyszczeń oraz wilgoci do wnętra. Może to być przyczyną powstawania różnego rodzaju usterek, nie tylko związanych z ładowaniem, ale ogólnym funkcjonowaniem telefonu.

3. Zaśniedziałe styki – zdarza się to bardzo rzadko, ale jednak. Końcówki gniazda ładowania są wykonane ze specjalnych stopów metalu, które nie ulegają śniedzeniu. Dotyczy to jednak standardowych warunków użytkowania. Jeśli zdarzy się, że telefon będzie przebywać w miejscach, w których jest narażony na działanie różnych substancji chemicznych lub ich oparów, mogących wchodzić w reakcję z mikrostykami gniazda ładowania, może to prowadzić do przerwania przewodności elektrycznej, czyli odkładania się śniedzi lub innego nalotu na stykach. Jakie są możliwości naprawy takiej usterki? Pierwsza z nich to próba oczyszczenia mechanicznego lub chemicznego. Jeśli nie przynosi to rezultatu, konieczna będzie wymiana gniazda USB w telefonie.

Jak przeprowadzana jest wymiana gniazda USB w smartfonie?

Wymiana gniazda i końcówki ładowania to podstawowa czynność serwisowa. Przeprowadzamy ją we wszystkich modelach telefonów komórkowych, smartfonów oraz tabletów. Cały proces wymiany gniazda ładowania można podzielić na kilka etapów.

1. Diagnostyka problemu – przekazane do naszego serwisu telefony, zawsze przechodzą dokładną diagnostykę. Ma ona na celu rozpoznanie problemu i określenie jego przyczyny. Diagnostyka jest niezbędną czynnością, która pozwala również wykluczyć inne ewentualności powstania problemu, a tym samym przyspiesza czas wykonania naprawy oraz zmniejsza jej koszta.

2. Kosztorys naprawy – kiedy znamy już dokładną przyczynę uszkodzenia gniazda ładowania USB w telefonie, możemy dokładnie określić cenę naprawy usterki. Jest to dla nas działanie standardowe, które spotyka się z dużym uznaniem klientów. Pozwala bowiem przewiedzieć koszty wymiany gniazda ładowania USB. Nie zawsze ta czynność jest bowiem opłacalna. W przypadku, kiedy wymiana gniazda przewyższa ogólną wartość urządzenia, tańsze może się okazać zakupienie nowego telefonu.

3. Przeprowadzenie naprawy – po uzyskaniu od klienta akceptacji kosztów naprawy telefonu, przystępujemy do wymiany gniazda ładowania. Wszystkie prace wykonywane są w naszym własnym centrum serwisowym. Nie odsyłamy telefonów naszych klientów do innych punktów, ale naprawiamy je w tym samym miejscu, w którym zostało nam przekazane. Jest to dla naszych klientów wyraźny sygnał, świadczący o naszej wiedzy, umiejętnościach, rzetelności i wiarygodności.

4. Testowanie urządzenia – kiedy wymiana gniazda ładowania USB w telefonie zostanie wykonana, następuje czas na przeprowadzenie testów. Przed oddaniem telefonu klientowi, zawsze dokładnie sprawdzamy czy działa on prawidłowo. Jeśli tak, można uznać że nasza naprawa zakończyła się sukcesem. Jeśli jednak urządzenie w dalszym ciągu nie działa jak należy, rozpoczynamy etap ponownej diagnostyki. Co może być przyczyną? Możliwości jest wiele. Od wadliwej części zamiennej, co jednak zdarza się niezwykle rzadko, aż po zbyt słabe przylutowanie elementu, będące wynikiem ludzkiego błędu. Nie obawiamy się tego mówić, gdyż jesteśmy tylko ludźmi i jak każdy inny człowiek, również my czasami popełniamy błędy. Jesteśmy tego świadomi, dlatego celowo stosujemy etap testowania po naprawczego, aby móc szybko i łatwo znaleźć ewentualne niedociągnięcia i je naprawić.

Ile trwa wymiana gniazda ładowania USB w smartfonie?

Jest to jedno z najczęściej zadawanych nam pytań. Dla wszystkich naszych klientów mamy dobrą wiadomość. Rozumiejąc z jakimi niedogodnościami wiąże się oddanie telefonu do naprawy, zawsze kiedy to możliwe, staramy się wykonać naprawę „od ręki”, w maksymalnie szybkim czasie.

Wymiana gniazda ładowania USB od ręki – możliwa jest do przeprowadzenia wtedy, kiedy dysponujemy na magazynie wymaganą częścią zamienną. Dzięki temu że nasz serwis telefonów komórkowych jest jednym z najlepiej zaopatrzonych w Krakowie, posiadamy zamienne gniazda ładowania do większości popularnych modeli. Pozwala nam to wykonywać naprawy „na poczekaniu”, w czasie nie przekraczającym kilku godzin.

Wymiana gniazda ładowania USB w ciągu kilku dni – w wyjątkowych przypadkach zdarza się, że nie posiadamy na magazynie części zamiennych do telefonu naszego klienta. W takich przypadkach wymagany element sprowadzamy z hurtowni lub bezpośrednio od producenta. Siłą rzeczy wydłuża to termin naprawy o czas potrzebny na dostarczenie nam części. W tych przypadkach wymiana gniazda ładowania USB będzie wynosić od 2 do 7 dni. Każdy taki przypadek potwierdzamy indywidualnie, określając klientowi dokładny termin naprawy.

Czym grozi korzystanie telefonu z uszkodzonym gniazdem ładowania?

Odpowiedź na to pytanie jest oczywiście prosta. Uszkodzone gniazdo ładowania USB w telefonie nie pozwala naładować baterii. Po jej wyczerpaniu, telefon ulegnie wyłączeniu i nie będzie możliwości jego ponownego uruchomienia do czasu, aż bateria nie zostanie ładowana. W większości współczesnych telefonów jest to bardzo dużym problemem. Dlaczego? Ponieważ bateria jest w nich wklejana na stałe we wnętrzu obudowy. Ona sama nie posiada zdejmowanej klapki, umożliwiającej łatwy dostęp do środka i wyjęcie rozładowanej baterii, przełożenie jej do innego telefonu i naładowanie tą alternatywną metodą. Między innymi z tego powodu nie powinno się zwlekać z naprawą uszkodzonego gniada ładowania. Od razu kiedy zauważymy, że dzieje się z nim coś nie tak, należy oddać telefon do naprawy. Zaoszczędzi to wielu problemów i znacznie przyspieszy czas wykonania usługi.

Dlaczego wymiana gniazda ładowania USB w naszym serwisie?

W Krakowie i województwie małopolskim istnieją dziesiątki serwisów telefonów komórkowych. Jesteśmy jednym z nich. Być może zastanawiacie się dlaczego właśnie nam powinniście zaufać i zlecić naprawę uszkodzonego gniazda ładowania USB w swoim telefonie. Powodów jest wiele i chętnie Wam je przedstawimy.

Wieloletnie doświadczenie – serwis telefonów komórkowych MK GSM istnieje na rynku stosunkowo od niedawna, jednak nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w tej branży. Zdobyli je pracując w innych firmach zajmujących się serwisowaniem urządzeń GSM i małej elektroniki. Wiedza, umiejętności oraz doświadczenie pozwoliło otworzyć własną firmę i prowadzić ją wg własnych standardów jakości. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta. Staramy się je uzyskać poprzez szybkie, solidne i przystępne cenowo naprawy. Nie było to jednak możliwe, gdyby nie nasze zaplecze techniczne.

Zaplecze serwisowe – naprawa telefonów komórkowych, smartfonów i tabletów to niezwykle precyzyjne zajęcia. Praca ta wymaga profesjonalnych narzędzi. Serwis MK GSM dysponuje nimi. Jest to między innymi niezwykle zaawansowana lutownica hot air do lutowania gniazd. Posiadając wszystko co niezbędne do pracy w tym zawodzie, każdą naprawę możemy wykonać na miejscu, bez uciekania się do pomocy innych serwisów w mieście lub regionie. Wydatnie skraca to czas naprawy oraz czynią ją tańszą niż u konkurencji.

Części zamienne – większość napraw smartfonów i tabletów wymaga zastąpienia starych elementów nowymi częściami zamiennymi. Zdecydowana większość serwisów zamawia pojedyncze elementy w oficjalnej sieci dystrybucyjnej producenta. Znacząco wydłuża to czas realizacji zamówienia, zmuszając klienta do pozostawienia uszkodzonego telefonu na kilka dni w serwisie. My działamy na zupełnie innych zasadach. Posiadamy własny magazyn części zamiennych do telefonów komórkowych i tabletów wszystkich marek i modeli. Są to części oryginalne, nowe i używane. Każda z nich jest jednak sprawna. Posiadając własny magazyn z częściami zamiennymi, możemy zapewnić najkrótszy czas wykonania naprawy, jak również wykonać ją w niższej cenie.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług, w każdym przypadku wymagającym wymiany gniazda ładowania USB w smartfonie.

Jest 1038 produktów.

Pokazano 1-25 z 1038 pozycji
Aktywne filtry

Marka: Serwis Samsung

Wymiana Gniazda Ładowania USB Samsung J5 SM-J500

Recenzje: 0

Jednym z najważniejszych elementów każdego telefonu jest gniazdo ładowania. W większości przypadków jest to gniazdo typu USB. Oznacza to, że bateria urządzenia może być ładowana przy pomocy ładowarki podłączonej do gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio do laptopa lub power banka. W zależności od marki i modelu telefonu, gniazdo ładowania USB może być...

Cena 80,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis Samsung

Wymiana Gniazda Ładowania USB Samsung A70 SM-A705

Recenzje: 0

Jednym z najważniejszych elementów każdego telefonu jest gniazdo ładowania. W większości przypadków jest to gniazdo typu USB. Oznacza to, że bateria urządzenia może być ładowana przy pomocy ładowarki podłączonej do gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio do laptopa lub power banka. W zależności od marki i modelu telefonu, gniazdo ładowania USB może być...

Cena 150,00 zł
Więcej
W magazynie

Wymiana Szybki Kamery Samsung A5 2017

Recenzje: 0

Przedmiot Nowy 100% Oryginalny Prawdziwe zdjęcia przedmiotu otrzymujesz paragon lub fakturę vat23% Po zakupie przedmiotu należy dostarczyć urządzenie osobiście lub wysłać na adres naszego serwisu podany na stronie poniżej.

Cena 70,00 zł
Więcej
W magazynie

Naprawa Gniazda USB NOKIA 5

Recenzje: 0

czas naprawy 3 godziny gwarancja na naprawę: 6 miesięcy otrzymujesz paragon lub fakturę vat23% Po zakupie aukcji należy dostarczyć urządzenie osobiście do serwisu w Krakowie lub wysłać na adres naszego serwisu podany w aukcji poniżej.

Cena 150,00 zł
Więcej
W magazynie

Wymiana Głośnika Rozmów HONOR 8

Recenzje: 0

czas naprawy 2 godziny gwarancja na naprawę: 6 miesięcy otrzymujesz paragon lub fakturę vat23% Po zakupie aukcji należy dostarczyć urządzenie osobiście do serwisu w Krakowie lub wysłać na adres naszego serwisu podany w aukcji poniżej.

Cena 100,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis Samsung

Wymiana Gniazda Ładowania USB Samsung S10e SM-G970

Recenzje: 0

Jednym z najważniejszych elementów każdego telefonu jest gniazdo ładowania. W większości przypadków jest to gniazdo typu USB. Oznacza to, że bateria urządzenia może być ładowana przy pomocy ładowarki podłączonej do gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio do laptopa lub power banka. W zależności od marki i modelu telefonu, gniazdo ładowania USB może być...

Cena 180,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis Huawei / Honor

Wymiana Gniazda Ładowania USB Huawei Y6 2017

Recenzje: 0

Jednym z najważniejszych elementów każdego telefonu jest gniazdo ładowania. W większości przypadków jest to gniazdo typu USB. Oznacza to, że bateria urządzenia może być ładowana przy pomocy ładowarki podłączonej do gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio do laptopa lub power banka. W zależności od marki i modelu telefonu, gniazdo ładowania USB może być...

Cena 80,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka:

Wymiana Baterii HTC Desire 825

Recenzje: 0

Bateria jest jednym z newralgicznych elementów każdego telefonu. Od jej sprawności zależy komfort użytkowania smartfonu. Niestety, z biegiem czasu każda bateria traci swoją wydajność. Wraz z rosnąca liczbą cykli ładowania, zmniejsza się jej pojemność i czas zasilania urządzenia. Rowiązaniem może się okazać wymiana baterii w smartfonie  Wymiana HTC Desire...

Cena 140,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka:

Wymiana Gniazda Ładowania USB Alcatel 3X 2019

Recenzje: 0

Jednym z najważniejszych elementów każdego telefonu jest gniazdo ładowania. W większości przypadków jest to gniazdo typu USB. Oznacza to, że bateria urządzenia może być ładowana przy pomocy ładowarki podłączonej do gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio do laptopa lub power banka. W zależności od marki i modelu telefonu, gniazdo ładowania USB może być...

Cena 130,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis Samsung

Wymiana Wyświetlacza LCD Samsung A21s SM-A217 (Oryginał)

Recenzje: 0

Współczesne smartfony są coraz większe. W ślad za dużym rozmiarem urządzenia, podążają oczywiście odpowiadające mu rozmiary ekranu. Pozwalają one na jednoczesną prezentację wielu informacji na ekranie, ale jednocześnie czynią urządzenie bardziej narażonym na uszkodzenia mechaniczne. W tym miejscu dowiesz się jak przebiega wymiana wyświetlacza LCD w...

Cena 349,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis Samsung

Wymiana Gniazda Ładowania USB Mikrofonu Samsung Galaxy Note 10+ Plus SM-N975

Recenzje: 0

Jednym z najważniejszych elementów każdego telefonu jest gniazdo ładowania. W większości przypadków jest to gniazdo typu USB. Oznacza to, że bateria urządzenia może być ładowana przy pomocy ładowarki podłączonej do gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio do laptopa lub power banka. W zależności od marki i modelu telefonu, gniazdo ładowania USB może być...

Cena 199,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis Xiaomi

Wymiana Oryginalnej Baterii BN46 XIAOMI REDMI 7

Recenzje: 0

Bateria jest jednym z newralgicznych elementów każdego telefonu. Od jej sprawności zależy komfort użytkowania smartfonu. Niestety, z biegiem czasu każda bateria traci swoją wydajność. Wraz z rosnąca liczbą cykli ładowania, zmniejsza się jej pojemność i czas zasilania urządzenia. Rowiązaniem może się okazać wymiana baterii w smartfonie XIAOMI REDMI 7....

Cena 170,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis Samsung

Wymiana Wyświetlacza LCD Samsung M51 SM-M515 (Oryginał)

Recenzje: 0

Współczesne smartfony są coraz większe. W ślad za dużym rozmiarem urządzenia, podążają oczywiście odpowiadające mu rozmiary ekranu. Pozwalają one na jednoczesną prezentację wielu informacji na ekranie, ale jednocześnie czynią urządzenie bardziej narażonym na uszkodzenia mechaniczne. W tym miejscu dowiesz się jak przebiega wymiana wyświetlacza LCD w...

Cena 550,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis Huawei / Honor

Wymiana Gniazda Ładowania USB Huawei P8 Lite ALE-L21

Recenzje: 0

Jednym z najważniejszych elementów każdego telefonu jest gniazdo ładowania. W większości przypadków jest to gniazdo typu USB. Oznacza to, że bateria urządzenia może być ładowana przy pomocy ładowarki podłączonej do gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio do laptopa lub power banka. W zależności od marki i modelu telefonu, gniazdo ładowania USB może być...

Cena 90,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis Huawei / Honor

Wymiana Gniazda Ładowania USB Honor 7S

Recenzje: 0

Jednym z najważniejszych elementów każdego telefonu jest gniazdo ładowania. W większości przypadków jest to gniazdo typu USB. Oznacza to, że bateria urządzenia może być ładowana przy pomocy ładowarki podłączonej do gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio do laptopa lub power banka. W zależności od marki i modelu telefonu, gniazdo ładowania USB może być...

Cena 99,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis Motorola

Wymiana Gniazda Ładowania USB MOTOROLA MOTO C

Recenzje: 0

Jednym z najważniejszych elementów każdego telefonu jest gniazdo ładowania. W większości przypadków jest to gniazdo typu USB. Oznacza to, że bateria urządzenia może być ładowana przy pomocy ładowarki podłączonej do gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio do laptopa lub power banka. W zależności od marki i modelu telefonu, gniazdo ładowania USB może być...

Cena 80,00 zł
Więcej
W magazynie

Wymiana Gniazda Ładowania USB Mikrofonu LG V40 ThinQ

Recenzje: 0

Jednym z najważniejszych elementów każdego telefonu jest gniazdo ładowania. W większości przypadków jest to gniazdo typu USB. Oznacza to, że bateria urządzenia może być ładowana przy pomocy ładowarki podłączonej do gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio do laptopa lub power banka. W zależności od marki i modelu telefonu, gniazdo ładowania USB może być...

Cena 200,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis Samsung

Wymiana Gniazda Ładowania USB Samsung J3 2016 SM-J320

Recenzje: 0

Jednym z najważniejszych elementów każdego telefonu jest gniazdo ładowania. W większości przypadków jest to gniazdo typu USB. Oznacza to, że bateria urządzenia może być ładowana przy pomocy ładowarki podłączonej do gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio do laptopa lub power banka. W zależności od marki i modelu telefonu, gniazdo ładowania USB może być...

Cena 80,00 zł
Więcej
W magazynie