• Przelewy24

    Przelewy24
Naprawa Xiaomi Redmi 10 Prime
Naprawa Xiaomi Redmi 10 Prime

Naprawa Xiaomi Redmi 10 Prime

Xiaomi Redmi 10 Prime to wyjątkowy smartfon, który oferuje użytkownikom niezwykle wiele funkcjonalności. Charakteryzuje się on wyjątkowym designem, wydajnymi podzespołami oraz bogatym zestawem funkcji, które ułatwiają codzienne użytkowanie.

Jedną z największych zalet Xiaomi Redmi 10 Prime jest jego wyświetlacz, który ma rozmiar 6,5 cala i rozdzielczość 2400 x 1080 pikseli. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się doskonałą jakością obrazu i szczegółowym wyświetlaniem treści. Smartfon wyposażony jest również w pojemną baterię o pojemności 6000 mAh, która zapewnia długi czas pracy na jednym ładowaniu.

MKGSM to profesjonalny serwis, który zajmuje się naprawą różnych urządzeń elektronicznych, w tym również smartfonów Xiaomi. W przypadku Xiaomi Redmi 10 Prime serwis MKGSM może naprawić wiele różnych usterek, w tym:

  • wymiana wyświetlacza,
  • naprawa uszkodzeń mechanicznych,
  • wymiana baterii,
  • naprawa przycisków,
  • naprawa gniazd ładowania i słuchawkowych.
  • Serwis MKGSM stosuje tylko oryginalne części, dzięki czemu naprawione urządzenie zachowuje swoją wysoką jakość i funkcjonalność. Ponadto, serwis oferuje konkurencyjne ceny oraz krótkie terminy napraw, dzięki czemu użytkownik może szybko odzyskać pełną funkcjonalność swojego Xiaomi Redmi 10 Prime.

Jest 2 produktów.

Pokazano 1-2 z 2 pozycji
Aktywne filtry

Marka: Serwis Xiaomi

Wymiana Gniazda Ładowania USB Xiaomi Redmi 10 Prime

Recenzje: 0

Jednym z najważniejszych elementów każdego telefonu jest gniazdo ładowania. W większości przypadków jest to gniazdo typu USB. Oznacza to, że bateria urządzenia może być ładowana przy pomocy ładowarki podłączonej do gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio do laptopa lub power banka. W zależności od marki i modelu telefonu, gniazdo ładowania USB może być...

Cena 150,00 zł
Więcej
W magazynie