Telefony komórkowe i smartfony to dziś najpopularniejsza elektronika użytkowa. Trudno sobie wyobrazić normalne funkcjonowanie bez sprawnego smartfona przy sobie. Konieczność ich szybkiego serwisowania i skutecznego usuwania awarii stała się potrzebą wielu osób. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, powstał serwis MK GSM.

O nas

Pomimo że na rynku nie istniejemy długo, to możemy się pochwalić wieloletnim doświadczeniem. Zostało ono zdobyte podczas naszej pracy w innych firmach, zajmujących się serwisowaniem i naprawami telefonów i smartfonów. Pragnąc stworzyć coś nowego, co będzie odpowiadało potrzebom klientów, wspólnie założyliśmy serwis MKGSM w Krakowie. Naszą specjalizacją jest diagnostyka i naprawa smartfonów, tabletów oraz smartwatchy. Serwisujemy urządzenia wszystkich marek, niezależnie od modelu i charakteru usterki. Działamy w taki sposób, w jakim sami chcielibyśmy być obsługiwani. Profesjonalne podejście do klienta i zrozumienie jego potrzeb sprawia, że zaufało nam setki osób i firm. Nie byłoby to oczywiście możliwe, gdyby nie wysoka skuteczność działania i konkurencyjne ceny usług.

Dlaczego warto wybrać serwis MKGSM?

Rynek serwisów GSM wydaje się być mocno nasycony i bardzo konkurencyjny. Pojawia się zatem pytanie, dlaczego właśnie z naszych usług powinni Państwo skorzystać? Powodów ku temu jest kilka.

  • Doświadczony zespół pracowników – to co jest siłą naszej firmy, to tworzący ją ludzie. Ich pasja, zaangażowanie i chęć pogłębiania wiedzy i umiejętności sprawia, że żaden problem nie jest nam straszny. To co robimy sprawia nam radość, gwarantując szybki czas wykonania zlecenia i pomyślne usunięcie awarii.

  • Nowoczesne zaplecze techniczne – serwisowanie współcześnie produkowanej elektroniki użytkowej, wymaga nie tylko wiedzy, ale również specjalistycznego sprzętu. Posiadamy dobrze wyposażone zaplecze serwisowe, w którym znajdują się interfejsy diagnostyczne, precyzyjne narzędzia i urządzenia pomiarowe. Z ich pomocą jesteśmy w stanie szybko i bezbłędnie zdiagnozować i usunąć każdą usterkę.

  • Nieograniczony dostęp do części zamiennych – naprawa uszkodzonych smartfonów i tabletów często wymaga zastosowania nowych części zamiennych. To co dla innych serwisów jest niedostępne, my posiadamy na wyciągnięcie ręki. Części zamienne oryginalne i równoważnej jakości do wszystkich modeli urządzeń, również tych, które wyszły z produkcji. Korzystając z naszych usług, mają Państwo pewność, że zdobędziemy części zamienne nawet do starszych, od dawna nie produkowanych urządzeń.

  • Obsługa stacjonarna i online – korzystanie z naszych usług jest możliwe dla klientów z Krakowa, mogących odwiedzić nasz serwis stacjonarny, jak i dla osób i firm z całego kraju. Serwisujemy urządzenia dostarczane do nas osobiście oraz wysyłane firmami kurierskimi. Naszą pracę cechuje duża elastyczność działania, wpływając na zadowolenie klienta.
  • Atrakcyjne ceny – serwisowanie sprzętu GSM nie musi być kosztowne i czasochłonne. Przekonują się o tym klienci naszej firmy, wracając do nas ponownie i polecając nasze usługi swoim znajomym.

Zapraszamy do kontaktu:

Serwis telefonów MKGSM.PL

ul. Juliusza Lea 86

30-058 Kraków

Konto bankowe: 

NESTBANK: 44 1870 1045 2078 1080 8949 0001

Zadzwoń do nas: 736 842 224

Napisz do nas: serwis@mkgsm.pl

NIP: 9482427752 

REGON: 527781937