• Przelewy24

  Przelewy24

Wymiana Mikrofonu, Wibracji Hammer EXPLORER

Ocena 

Są takie elementy w smartfonie, których brak czyni urządzenie bezużytecznym. Do tych elementów z pewnością można zaliczyć mikrofon. Jak wskazuje nazwa, jest to część służąca do rozmów telefonicznych i internetowych. Miniaturowy mikrofon w smartfonie Hammer EXPLORER znajduje się w dwóch miejscach: w górnej oraz dolnej części obudowy. Tak tak, to nie pomyłka. Większość współczesnych smartfonów posiada aż dwa mikrofony.

 • warunek wykonania naprawy: brak uszkodzeń wyświetlacza LCD, dotyku
 • czas naprawy: 2 dni
 • gwarancja: 3 miesiące
 • otrzymujesz paragon lub fakturę vat23
250,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Jak wygląda naprawa?

1. Dokonaj zakupu usługi serwisowej na naszej stronie.

2. Spakuj bezpiecznie telefon.

3. Dołącz na kartce najważniejsze informacje:

 • adres do odesłania telefonu
 • numer kontaktowy
 • ewentualne inne usterki, które podejrzewasz
 • ewentualne hasło do blokady ekranu

4. Następnie wyślij urządzenie do naszego serwisu przesyłką rejestrowaną.

5. Po otrzymaniu przesyłki 1-3 dniach roboczych odeślemy naprawiony telefon.

Wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER

Pierwszy z nich, ten górny służy do rozmów w trybie głośnomówiącym. Wiele osób prowadzi w ten sposób rozmowy telefoniczne, pracując np. przy komputerze. Włączenie telefonu na tryb głośnomówiący sprawia, że można nadal używać klawiatury lub myszy, bez konieczności trzymania telefonu w dłoni. Drugi mikrofon w smartfonie znajduje się w dolnej części obudowy. Ten mikrofon służy z kolei rozmowom w normalnym trybie słuchawkowym. Każdy z nich może jednak ulec awarii. Może ona nastąpić niezależnie od siebie lub w jednym czasie. Wówczas korzystanie z telefonu staje się niemożliwe. Potrzebna będzie wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER.

Jak poznać, że potrzebna jest wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER?

Czy niesprawny mikrofon będzie nam dawał jakiekolwiek sygnały że konieczna jest wymiana? To bardzo ciekawe, ale nam osobiście nie. Natomiast uwagę może zwrócić Twój rozmówca, narzekając na to że bardzo słabo Cię słychać. Jeżeli takie sygnały będą się powtarzać coraz częściej, powinno to być wskazówką do tego, że telefon nie działa do końca prawidłowo. Jaki jest dalszy tryb postępowania?

Sprawdź który mikrofon smartfonu nie działa należycie

Czasami trudno może być określić, czy wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER powinna być wykonana dla mikrofonu dolnego, czy górnego. Na szczęście można to łatwo sprawdzić. Wystarczy zadzwonić do kogoś znajomego i przeprowadzić z nim rozmowę. W pierwszej części rozmawiaj przez mikrofon dolny, czyli trzymając słuchawkę przy uchu. Następnie przełącz urządzenie na tryb głośnomówiący. Jeżeli podczas rozmowy będzie Cię słabo słychać, od razu dowiesz się który mikrofon jest temu winien. 

Jak objawia się niesprawność mikrofonu w HAMMER EXPLORER?

Wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER może być powodowana nie tylko tym, że rozmówca nie będzie nas słyszeć w swoim aparacie. Jest również wiele innych objawów tego, że z mikrofonem nie dzieje się dobrze i trzeba pomyśleć o uzyskaniu profesjonalnej pomocy. Wskazywać na to mogą.

 • Trzaski podczas rozmowy – jeżeli sytuacja powtarza się u kilku osób, które z Tobą rozmawiają to należy wyeliminować usterkę głośnika w ich telefonie, a wziąć pod uwagę problem z działaniem mikrofonu w Twoim urządzeniu.

 • Szumy – również uciążliwe szumy, które towarzyszą rozmowom telefonicznym mogą wskazywać na to, że telefon, a właściwie mikrofon nie działa jak należy. Problem szumów może dotyczyć np. tylko rozmów prowadzonych na zewnątrz. Dlaczego? Mechaniczne uszkodzenie obudowy może powodować że do mikrofonu będą przedostawać się mocniejsze podmuchy wiatru, zniekształcając rozmowę.

 • Przerywane rozmowy – na niesprawność mikrofonu w smartfonie mogą również wskazywać przerywane rozmowy. Dochodzić może do zaniku sygnału w momencie zmiany położenia telefonu lub przekładania go z ręki do ręki. O czym może to świadczyć? Między innymi o tym, że styki w urządzeniu nie działają jak należy i trzeba im się przyjrzeć z bliska. To również może być sygnałem do tego, że potrzebna będzie wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER.

Komu powierzyć wymianę mikrofonu w HAMMER EXPLORER?

Czy można wymienić mikrofon w telefonie samodzielnie? Oczywiście że tak. Tak samo jak można naprawić własnymi rękami silnik w samochodzie lub wybudować dom. Trzeba po prostu to umieć, mieć wiedzę i doświadczenie, a w końcu należy mieć odpowiednie do tego celu narzędzia. Współczesne telefony bardzo się różnią od tych, które znamy sprzed 10 lub 15 lat. Są znacznie bardziej zaawansowane technologiczne, a w ich wnętrzu odnajdujemy wielokrotnie więcej zaawansowanej elektroniki. Chcąc samodzielnie wymienić mikrofon – jeden z dwóch, w smartfonie, będziemy mieć do pokonania wiele przeszkód. Może to być zachętą do tego, aby wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER została przeprowadzona w sprawdzonym serwisie telefonów komórkowych.

Jakie trudności można spotkać podczas wymiany mikrofonu HAMMER EXPLORER?

 1. Dostępność części zamiennych – HAMMER EXPLORER jest stosunkowo popularnym modelem telefonu, dlatego trudno mówić o problemie z dostępnością części. Kluczowy natomiast pozostaje czas, w jakim nowy mikrofon może być sprowadzony do serwisu. W przypadku tych punktów napraw, które nie dysponują własnym magazynem części zamiennych, nie pozostaje im nic innego jak każdorazowo ściągać wymaganą część od dystrybutora. Wydłuża to samą naprawę o przynajmniej 3 dni robocze. Tymczasem nasz serwis telefonów komórkowych posiada własny magazyn z częściami zamiennymi. Dzięki temu, wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER może być wykonana u nas niemal od ręki.

 2. Rozłożenie obudowy – ktoś, kto po raz pierwszy próbuje rozmontować smartfona na części pierwsze, może mieć nie lada zagadkę jak tego dokonać. W telefonie nie ma bowiem klapki, którą można zdjąć, wyjąć baterię i uzyskać łatwy dostęp do śrubek. Ten sam „problem” dotyczy wielu innych telefonów, niezależnie od producenta. O co chodzi? Zdecydowana większość firm produkujących smartfony porzuciła już klasyczny sposób montażu smartfona, czyli z użyciem śrubek. Zamiast tego, elementy obudowy są ze sobą sklejane, co zapewnia im znacznie solidniejsze połączenie, a jednocześnie zapewnia urządzeniu oczekiwaną przez użytkowników wodoodporność.

 3. Wyjęcie baterii – aby wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER mogła zostać należycie wykonana, trzeba się dostać do samego dołu elektroniki. To z kolei będzie wymagało wymontowania akumulatora. Ten kto myśli że jest to proste zadanie, jest w dużym błędzie. Zadanie jest co najmniej skomplikowane, ponieważ bateria jest wklejona. To kolejny z wielu sposobów na czynienie urządzenia solidniejszym i bardziej wytrzymałym. Stosowany przez producentów klej do przyklejenia baterii i płyty głównej jest bardzo mocny, a jednocześnie elastyczny. Aby móc bezpiecznie odłączyć baterię bez jej uszkodzenia lub odkształcenia, konieczne okaże się podgrzanie warstwy kleju. Należy to robić z wyczuciem, ponieważ zbyt wysoka temperatura może uszkodzić ogniwa akumulatora.

 4. Demontaż mikrofonu – kiedy już dostaniemy się do mikrofonu w naszym urządzeniu, nie pozostaje nic innego jak tylko wyjąć go z urządzenia. I tutaj można napotkać na kolejny problem. Jak to wykonać? Miniaturowe rozmiary elementu nie ułatwiają jego wyjęcia. Konieczne jest posiadanie do tego właściwych narzędzi. Ich brak może spowodować to, że utkniemy w martwym punkcie i praca nie zostanie wykonana jak należy.

Co zrobić, aby wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER przebiegła szybko i sprawnie?

Po pierwsze, należy świadomie zdecydować o tym, aby wymiana została wykonana w profesjonalnym serwisie telefonów komórkowych. Dla naszej wygody, szybkiej naprawy i bezpieczeństwa. Serwis taki jak nasz, posiada nie tylko wieloletnie doświadczenie w naprawach smartfonów, ale również dysponuje nowoczesnym zapleczem technicznym. Składają się na niego urządzenia diagnostyczne, precyzyjnie działające narzędzia ręczne i to co najważniejsze – posiadamy własny magazyn części zamiennych. Pozwala on nam błyskawicznie i niemal od ręki przeprowadzić każdą naprawę, w tym również taką jak wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER.

Jak przygotować telefon do oddania do serwisu?

W naszym serwisie wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER jest wykonywana praktycznie od ręki lub w ciągu jednego dnia roboczego. Wszystko zależy od kolejki zleceń czekających na wykonanie i czasu, w którym telefon zostanie nam doręczony. Bez względu na to, czy decydują się Państwo dostarczyć do nas telefon samodzielnie, odwiedzając nasz punkt w Krakowie przy ulicy Nowowiejskiej 31B czy przesłać do nas smartfona kurierem lub pocztą, zawsze dobrze wiedzieć, jak właściwie przygotować urządzenie do naprawy. Od tego będzie zależeć szybkość i sprawność jej wykonania.

 1. Kopia zapasowa – to jedna z najważniejszych rzeczy, którą powinien wykonać każdy właściciel smartfona, zanim przekaże go do naprawy w serwisie. Kopia zapasowa plików i danych powinna obejmować wszystkie rzeczy, które są dla Was cenne. Zdjęcia, aplikacje, gry, hasła oraz inne dane. Jak najwygodniej i najszybciej wykonać kopię zapasową? Można tego dokonać korzystając z narzędzi wbudowanych na stałe w pamięć urządzenia lub pobrać dedykowane do tego programu. Kopia zapasowa powinna zostać zapisana na karcie pamięci, która pozostaje w domu właściciela telefonu. Można ją również eksportować do chmury, np. Dysk Google, Dropbox lub iCloud. Wszystko po to, aby w razie problemów z utratą plików z telefonu, móc je szybko przywrócić.

 2. Kod blokady i PIN – często zdarza nam się wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER, kiedy nie możemy uruchomić telefonu. Sprawny, działający smartfon jest nam potrzebny do tego, aby przetestować jakość działania nowego mikrofonu. Bez możliwości zadzwonienia z niego, nie będziemy mogli sprawdzić czy naprawa się powiodła i czy mikrofon działa jak należy. Niestety wiele osób zapomina o tym, aby do przesyłki z telefonem do naprawy włożyć karteczkę, na której zostaną te dane zapisane. Jeżeli chcą Państwo w sposób znacznie bezpieczniejszy przekazać nam hasła i kody do odblokowania urządzenia, można je wysłać mailem lub smsem, konieczne podając swoje dane adresowe i model urządzenia, abyśmy mogli je łatwo przypisać. Jest to o tyle ważne, że w naszym serwisie często jest kilkadziesiąt różnych smartfonów, które oczekują na naprawę. Sprawdzanie kodu w każdym urządzeniu jest bardzo czasochłonne.

 3. Bezpieczne opakowanie – punkt ten dotyczy tych, którzy zamierzają wysłać nam telefon HAMMER EXPLORER do wymiany mikrofonu. Aby urządzenie nie zostało uszkodzone w czasie transportu, konieczne jest jego bezpieczne i solidne zapakowanie. Jak należy wykonać to poprawnie? Najlepsza metoda to zawinięcie smartfona w folie pęcherzykową. Następnie sklejamy krawędzie, tak aby folia się nie rozwinęła. Gotowy pakunek umieszczamy w wytrzymałym kartoniku, a następnie i jego zaklejamy. Najlepiej wykorzystać do tego brązową taśmę do pakowania.

Wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER – wysyłka telefonu kurierem

Serwis MKGSM ma siedzibę w Krakowie, przy ulicy Nowowiejskiej 31B. Zapraszamy do współpracy klientów indywidualnych i firmy z terenu Krakowa i okolic. Zachęcamy również wszystkich innych aby powierzyli nam swój telefon do naprawy. Można to zrobić bardzo prosto i bez potrzeby przyjeżdżania do nas. Wystarczy wejść  na stronę www.mkgsm.pl i znaleźć swój model telefonu. Następnie sprawdzamy jakie usługi są dla niego dostępne. Może to być np. wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER. Dodajemy tę usługę do koszyka i opłacamy zamówienie. Następnie my zamówimy kuriera, który odbierze przesyłkę od Państwa i nam ją dostarczy. To najszybsza i najwygodniejsza metoda dostarczenia nam telefonu, w którym powinien być wymieniony mikrofon. W ten sam sposób zostanie również odesłane naprawione urządzenie – telefon dostarczy kurier.

Dlaczego mikrofon w telefonie może być uszkodzony

Co jednak sprawia że konieczna może być wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER? Jest wiele rzeczy, które mogą uszkodzić mikrofon. Jednak do najczęstszych przyczyn zaliczamy dwie: wilgoć i zabrudzenia.

 • Wilgoć a wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER – każdy z nas użytkuje swój telefon w naprawdę różnych, czasami wręcz ekstremalnych warunkach. Często mamy wówczas do czynienia z bardzo wysokim poziomem wilgotności powietrza. Co to oznacza? Że wilgoć może się również wdzierać do wnętrza naszego telefonu i oddziaływać na styki urządzenia. W tych miejscach może dochodzić do korozji, a także pogarszania przewodności elektrycznej. Głośnik zaczyna wówczas hałasować, trzeszczeń i zniekształcać dźwięk.

 • Zabrudzenia a wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER – również zabrudzenia mają niekorzystny wpływ na prawidłową pracę mikrofonu. Przypomnijmy w tym miejscu że HAMMER EXPLORER, podobnie jak wiele innych smartfonów posiada aż 2 głośniki. Pierwszy z nich to głośnik górny, służący do rozmów w trybie głośnomówiącym. Drugi to głośnik dolny, którego używamy podczas rozmów z telefonem trzymanym przy uchu. W każdym przypadku urządzeniem ma kontakt z naszą skórą, a czasem i włosami. Znajdujący się na skórze i włosach pot oraz brud, z czasem osiada na obudowie telefonu, a następnie przez otwory przenika do wnętrza. Tam bez trudu dostaje się do mikrofonu, osłabiając czułość jego działania. Efektem są coraz słabszej jakości dźwięki rozmów.

Ile kosztuje wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER

Czy stać cię będzie na naprawianie telefonu z uszkodzonym mikrofonem? Co w przypadku, kiedy oba mikrofony jednocześnie ulegną usterce? O ile z niesprawnym mikrofonem trybu głośnomówiącego jakoś można funkcjonować – wiele osób ani razu nie korzystało z tej funkcji przez cały okres użytkowania swojego smartfona, o tyle niesprawny mikrofon dolny jest poważnym wyzwaniem w użytkowaniu telefonu. Na co się zdecydować? Wymienić stary telefon na nowy, czy może jednak oddać urządzenie do naprawy? Dla wszystkich osób borykających się z takimi problemami mamy dobrą wiadomość - wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER jest tańsza niż myślisz. Zależnie do modelu, operacja ta waha się w granicach od 100 do 150 złotych. To naprawdę świetna cena, jeśli porównamy ją z kosztem zakupu nowego urządzenia w cenie około 1000 złotych.

Ile potrwa wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER? 

Zawsze staramy się działać maksymalnie sprawnie i szybko, oferując klientom usługi na najwyższym poziomie. Jednocześnie dbamy o to, aby proponowane przez nas części zamienne spełniały światowe standardy, a jednocześnie ich cena pozwalała każdemu z Państwa na naprawę urządzenia. Bazując na wypracowanych przez lata kontaktach z dostawcami części zamiennych do telefonów komórkowych, posiadamy na stanie oba mikrofony do telefonów niemal wszystkich marek i modeli. Daje nam to niekwestionowaną przewagę nad konkurencją, gwarantując znacznie szybszy czas naprawy oraz konkurencyjne ceny. Aby potwierdzić ile dokładnie zajmie nam czasu wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. W wielu przypadkach udaje nam się tę pracę wykonać w ciągu 1 godziny – w sytuacji kiedy telefon przynosi nam klient z ulicy. W przypadkach kiedy HAMMER EXPLORER na wymianę mikrofonu jest wysyłany firmą kurierską, czas naprawy wyniesie ok. 3 dni. Wynika to z konieczności dostarczenia telefonu.

Czy wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER zawsze jest skuteczna?

Oczywiście że tak. Zanim przystąpimy bowiem do jakichkolwiek prac serwisowych, zawsze przeprowadzamy szczegółową diagnostykę urządzenia. Ma ona potwierdzić lub wykluczyć słuszność stawianej przez nas tezy, czyli czy winnym jest mikrofon, a jeśli tak, to który. Jeżeli podejrzenia się potwierdzą, przystępujemy do naprawy. W większości przypadków zamienne mikrofony posiadamy na stanie, co znacząco ułatwia nam wykonanie pracy. Dzięki dużej dostępności części zamiennych, naprawy możemy wykonać niemal od ręki i w cenie korzystniejszej niż konkurencja. Kiedy naprawa jest już ukończona, sprawdzamy czy nowo założony mikrofon działa w telefonie prawidłowo. Wykonujemy połączenie testowe z użyciem dolnego i górnego mikrofonu. Aby móc je przeprowadzić, konieczne jest przekazanie nam kodu do odblokowania ekranu lub kodu PIN. Można go napisać na kartce i włożyć do przesyłki z telefonem, jak również można nam go wysłać mailem.

Na jak długo wystarcza wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER?

To bardzo dobra odpowiedź, na którą nie możemy udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Dlaczego? Zależy to bowiem od sposobu, w jaki telefon będzie użytkowany. Jeśli jego eksploatacja odbywa się w warunkach dużej wilgotności powietrza oraz w miejscach, w których występuje duże zapylenie, mikrofon, podobnie jak głośnik może ulec szybkiemu zanieczyszczeniu, a co za tym idzie uszkodzeniu. Jak temu zapobiec? Przede wszystkim zmiana warunków użytkowania smartfona. Jeśli nie jest to możliwe, bo np. tak wynika ze specyfiki pracy, można się zaopatrzyć w dedykowane etui na smartfony. Posiadają one specjalnie opracowaną konstrukcję, która utrudnia zanieczyszczeniom przedostawanie się do wnętrza obudowy i zatykanie mikrofonu. Warto również regularnie dezynfekować i czyścić swój telefon, przede wszystkim z tłustych osadów. Przylegają do niego z łatwością zanieczyszczenia stałe, mogąc zaklejać otwory mikrofonu w obudowie smartfona.

Wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER a gwarancja 

Rozumiemy że wydatek na naprawę telefonu jest zawsze pewnym obciążeniem dla domowego budżetu. Z tego powodu każdy z naszych klientów może liczyć na to, że na wykonane prace o naprawy otrzyma gwarancję serwisową. Jest ona ważna zależnie od charakteru usterki i rodzaju zastosowanych części zamiennych do jednego miesiąca do nawet całego roku. Gwarancja serwisowa to pewność, że otrzymają Państwo od nas sprawny, naprawiony telefon i takim pozostanie on przez kolejny czas. W przypadku odnowienia się tej samej usterki, bezpłatnie ją usuniemy.

Mikrofon w HAMMER EXPLORER – na co uważać

Opierając się na swoim wieloletnim doświadczeniu i umiejętnościach, możemy udzielić Państwu kilku cennych wskazówek. Dotyczą one zalecanego użytkowania telefonu, który może przedłużyć żywotność urządzenia, w tym również mikrofonu.

 • Czyszczenie otworów głośnika – głośnik w smartfonach ukryty jest pod obudową. Dostęp do niego można uzyskać przez niewielkie otwory, przez które mikrofon „ściąga” dźwięk. Z czasem te otwory mogą ulec zalepieniu przez wilgoć obecną w naszym oddechu oraz kurz, który osiada na obudowie, a szczególnie w zakamarkach i trudno dostępnych miejscach. Zaleca się aby regularnie czyścić obudowę telefonu, pamiętając o otworach na mikrofony i głośniki. Można je delikatnie odkurzyć, tak aby wciągnąć zalegające w nich zanieczyszczenia.

 • Zwróć uwagę na etui – zdecydowana większość właścicieli smartfonów korzysta z nich wraz z etui. Kupione zazwyczaj jednocześnie z telefonem, służy im przez następne 2 lata. O ile przyglądamy się swojemu telefonowi, czy ekran nie ma zarysowań, o tyle nie zwracamy większej uwagi na etui. Może być poniszczone lub źle wyprofilowane, przez co jego elementy będą zakrywać głośnik, tłumiąc dźwięki. Dobrze dopasowany pokrowiec do HAMMER EXPLORER to bardzo ważna rzecz, która zapewni prawidłowe działanie mikrofonu. Inne modele etui na HAMMER EXPLORER mogą posiadać wycięcia i otwory na mikrofon, które również mogą zostać zanieczyszczone kurzem, wilgocią i tłuszczem. Zanim oddadzą Państwo telefon do naprawy, warto wyjąć urządzenie z etui i przetestować jego działanie bez pokrowca. Może się okazać że wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER nie będzie konieczna i obejdzie się kupnem nowego etui.

Wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER a uszkodzenia mechaniczne

Do tej pory omawialiśmy naprawę mikrofonu w telefonie HAMMER EXPLORER z uwagi na wilgoć i brud, które mogły się przedostać do środka. A co w przypadku uszkodzenia mechanicznego, któremu głośnik również może ulec? Wystarczy niewinny upadek na podłogę, aby wrażliwy na fizyczne uszkodzenia głośnik przestał działać. W tym przypadku procedura naprawy jest identyczna. Należy nam dostarczyć urządzenia i przeprowadzimy w nim kompleksową diagnostykę. Jest ona dla klienta bezpłatna i do niczego nie zobowiązuje, podobnie jak przygotowana przez nas wycena naprawy. Warto w tym miejscu podkreślić że wymiana mikrofonu HAMMER EXPLORER jest stosunkowo częstą czynnością serwisową i wcale winy za to nie ponoszą użytkownicy. Telefon ma nam służyć do rozmów – gdziekolwiek jesteśmy. Jeżeli wykonujemy pracę w niesprzyjających elektronice warunkach, normalnym jest że będzie się ona szybciej zużywać i może wymagać naprawy. Jeżeli nas to irytuje, nie pozostaje nic innego jak tylko lepiej zabezpieczyć telefon na takie sytuacje, kupując dla niego nowe etui. Można również zdecydować się na drugi model telefonu, np. tak zwane wersje solid lub work, które są wyposażone w wytrzymałe, gumowane obudowy zapewniające im wodoszczelność i świetnie chroniące przed działaniem wilgoci. W serwisie www.mkgsm.pl każdy z Państwa będzie mógł liczyć na fachową obsługę i pomoc w przywróceniu telefonowi pełnej sprawności. Zapraszamy do korzystania z naszych usług osoby prywatne oraz firmy.

Szczegóły produktu

Opis

Rodzaj produktu
Oryginalny
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Wymiana Mikrofonu, Wibracji Hammer EXPLORER

Wymiana Mikrofonu, Wibracji Hammer EXPLORER

Są takie elementy w smartfonie, których brak czyni urządzenie bezużytecznym. Do tych elementów z pewnością można zaliczyć mikrofon. Jak wskazuje nazwa, jest to część służąca do rozmów telefonicznych i internetowych. Miniaturowy mikrofon w smartfonie Hammer EXPLORER znajduje się w dwóch miejscach: w górnej oraz dolnej części obudowy. Tak tak, to nie pomyłka. Większość współczesnych smartfonów posiada aż dwa mikrofony.

 • warunek wykonania naprawy: brak uszkodzeń wyświetlacza LCD, dotyku
 • czas naprawy: 2 dni
 • gwarancja: 3 miesiące
 • otrzymujesz paragon lub fakturę vat23
Napisz swoją opinię
14 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Serwis myPhone

Wymiana Gniazda Ładowania USB myPhone Hammer EXPLORER

Recenzje: 0

Jednym z najważniejszych elementów każdego telefonu jest gniazdo ładowania. W większości przypadków jest to gniazdo typu USB. Oznacza to, że bateria urządzenia może być ładowana przy pomocy ładowarki podłączonej do gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio do laptopa lub power banka. W zależności od marki i modelu telefonu, gniazdo ładowania USB może być...

Cena 250,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis myPhone

Wymiana Głośnika Dzwonka Buzzera Hammer EXPLORER

Recenzje: 0

Głośnik dzwonka buzzer jest jednym z newralgicznych elementów każdego telefonu. Od jego sprawności zależy komfort użytkowania smartfonu. Niestety, z biegiem czasu Głośnik dzwonka buzzer w Hammer EXPLORER należy wymienić. We współczesnych smartfonach to skomplikowana operacja, wymagająca fachowej wiedzy, umiejętności oraz profesjonalnych narzędzi. Nie...

Cena 200,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis myPhone

Wymiana Oryginalnej Baterii BM-64 Hammer EXPLORER

Recenzje: 0

Bateria jest jednym z newralgicznych elementów każdego telefonu. Od jej sprawności zależy komfort użytkowania smartfonu. Niestety, z biegiem czasu każda bateria traci swoją wydajność. Wraz z rosnąca liczbą cykli ładowania, zmniejsza się jej pojemność i czas zasilania urządzenia. Rozwiązaniem może się okazać wymiana baterii w smartfonie Hammer EXPLORER....

Cena 250,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis myPhone

Wymiana Głośnika Rozmów Hammer EXPLORER

Recenzje: 0

Głośnik rozmów jest jednym z newralgicznych elementów każdego telefonu. Od jego sprawności zależy komfort użytkowania smartfonu. Niestety, z biegiem czasu Głośnik rozmów w Hammer EXPLORER należy wymienić. We współczesnych smartfonach to skomplikowana operacja, wymagająca fachowej wiedzy, umiejętności oraz profesjonalnych narzędzi. Nie ryzykuj i zaufaj...

Cena 200,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis myPhone

Wymiana Wyświetlacza LCD Szybki Ekranu Hammer Explorer

Recenzje: 0

Współczesne smartfony są coraz większe. W ślad za dużym rozmiarem urządzenia, podążają oczywiście odpowiadające mu rozmiary ekranu. Pozwalają one na jednoczesną prezentację wielu informacji na ekranie, ale jednocześnie czynią urządzenie bardziej narażonym na uszkodzenia mechaniczne. W tym miejscu dowiesz się jak przebiega wymiana wyświetlacza LCD w Hammer...

Cena 450,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis myPhone

Wymiana Baterii i Obudowy Gumy Hammer EXPLORER

Recenzje: 0

Bateria jest jednym z newralgicznych elementów każdego telefonu. Od jej sprawności zależy komfort użytkowania smartfonu. Niestety, z biegiem czasu każda bateria traci swoją wydajność. Wraz z rosnąca liczbą cykli ładowania, zmniejsza się jej pojemność i czas zasilania urządzenia. Rozwiązaniem może się okazać wymiana baterii w smartfonie Hammer EXPLORER....

Cena 350,00 zł
Więcej
W magazynie