• Przelewy24

  Przelewy24

Wymiana szybki ekranu Samsung Note 8 SM-N950

Ocena 

Co zrobić, kiedy twój smartfon Samsung Note 8 SM-N950 doznał uszkodzenia i doszło do zbicia szybki ekranu dotykowego? Niestety to bardzo częsta przypadłość w niemal wszystkich rodzajach telefonów komórkowych z dużym wyświetlaczem.

Na czym polega usterka szybki w smartfonie?

To co widzimy w swoim telefonie, czyli frontowa szybka chroniąca ekran, to w rzeczywistości szklana płytka. To ona odpowiada za przekazywanie na dotyk interpretację ruchów, które wykonujemy palcem po ekranie, wybierając np. ikony aplikacji. Uszkodzenie tej szybki może stwarzać poważne problemy z dalszym prawidłowym działaniem dotyku w telefonie.

 • czas naprawy: 2-3 dni
 • gwarancja: 3 miesiące
 • otrzymujesz paragon lub fakturę vat23
550,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Jak wygląda naprawa?

1. Dokonaj zakupu usługi serwisowej na naszej stronie.

2. Spakuj bezpiecznie telefon.

3. Dołącz na kartce najważniejsze informacje:

 • adres do odesłania telefonu
 • numer kontaktowy
 • ewentualne inne usterki, które podejrzewasz
 • ewentualne hasło do blokady ekranu

4. Następnie zamówiony przez nas Kurier DPD odbierze od Ciebie przesyłkę.

5. Pokrywasz tylko 1 koszt Kuriera DPD w 2 strony - 20 zł.

5. Po otrzymaniu przesyłki 1-3 dniach roboczych odeślemy naprawiony telefon.

Kiedy wymiana zbitej szybki w telefonie Samsung Note 8 SM-N950 jest możliwa?

Wymiana zbitej szybki wyświetlacza jest możliwa w przypadku poprawnego działania wyświetlacza lcd oraz dotyku. Jeśli jednak wyświetlacz po włączeniu telefonu jest czarny, a świecą się wyłącznie przyciski, lub ekran lcd nie wyświetla poprawnie konieczna jest wymiana całego wyświetlacza wraz z szybką. To znak że telefonowi powinien się przyjrzeć specjalistyczny serwis telefonów komórkowych. Oceni on stopień uszkodzeń, a także wykona wstępny kosztorys naprawy urządzenia.

 

Jak sprawdzić kodem serwisowym czy ekran działa prawidłowo?

Użytkownicy telefonów Samsung mogą sprawdzić prawidłowość działania ekranu dotykowego, wykorzystując specjalne kody serwisowe. Co należy wpisać na klawiaturze, aby uruchomić wbudowany w telefon program diagnostyczny, służący do sprawdzenia ekranu?

Sprawdź szybko i łatwo czy ekran dotykowy w telefonie działa prawidłowo. Wykorzystaj do tego darmowe kody serwisowe. Wystarczy na klawiaturze wpisać *#0*#. Później należy wybrać „Touch”. Uruchomi się ekran, na którym musisz zaznaczyć wszystkie puste pola. Jeżeli zaznaczone przez ciebie pola zmieniły kolor na zielony, oznacza to że ekran działa prawidłowo.

W jakich okolicznościach może dojść do uszkodzenia szybki telefonu Samsung Note 8 SM-N950?

 1. Upadek z wysokości – chyba każdemu z nas zdarzyło się że jego smartfon zaliczył upadek z wysokości. Jeśli miałeś szczęście i telefon jest umieszczony w dobrym etui, ekranowi nie powinno się stać nic złego. Niestety, jeśli nie miałeś tego szczęścia, to upadek mógł się skończyć właśnie uszkodzeniem ekranu. Pojedyncze pęknięcie, rysa lub tzw. pajączek widoczny na cały ekran. To naturalna konsekwencja, z którą niestety trzeba się liczyć i poważnie ją brać pod uwagę.
 1. Złamanie ekranu – często nosisz telefon w tylnej kieszeni spodni? Jeżeli tak, to na pewno wiele razy zdarzyło Ci się usiąść bez wyciągania urządzenia z kieszeni? Jeśli tak, musisz się liczyć z tym że pewnego razu ekran zostanie nieodwracalnie uszkodzony. Naprężenia działające na niego spowodują trwałe uszkodzenie. Wówczas jedyną opcją pozostaje wymiana szybki w telefonie.

Jak sprawdzić czy ekran smartfonu Samsung Note 8 SM-N950 wymaga naprawy?

Wielu z nas może mieć wątpliwości, czy ekran w jego telefonie wymaga wymiany czy nie. Jaka jest najprostsza metoda rozpoznania ewentualnej usterki? Oczywiście jest to ocena wzrokowa. Należy z bliska przyjrzeć się szybce, w poszukiwaniu wyraźnych śladów uszkodzenia. Mogą to być rysy, odpryski i inne mechaniczne niedoskonałości. Każda z tych rzeczy może negatywnie wpływać na komfort obsługi i prawidłową i precyzyjną obsługę dotykową telefonu. Innym sposobem na ocenę jakości działania ekranu dotykowego, jest komfort wynikający z obsługi urządzenia. Jeżeli telefon działa właściwie, reaguje na wszystkie twoje gesty i działa w nim skaner linii papilarnych, można przyjąć że działa on właściwie. Kiedy jednak masz wątpliwości, czy telefon należycie działa na twoje gesty i dotknięcia, jest to powód do bliższego przyjrzenia się szybce. Może się bowiem okazać, ze znajdziemy na niej pewne mankamenty. Kwalifikują one już telefon do naprawy w serwisie.

Czy wymiana szybki w Samsung Note 8 SM-N950 jest bezpieczna?

Oddając telefon do naszego serwisu, nie musisz się martwić o jego bezpieczeństwo. Działamy na rynku nieprzerwanie od wielu lat, a usługa wymiany szybki w telefonie jest jedną z najczęściej przez nas wykonywanych. Warto o tym pamiętać, kiedy masz wybierać spośród wielu różnych firm. Obdarzając zaufaniem właśnie nas, otrzymujesz gwarancję że twój telefon wróci do ciebie w takim stanie, w jakim go przekazałeś w nasze ręce.

Jak przygotować Samsung Note 8 SM-N950 do wymiany ekranu?

Zanim odeślesz nam swój telefon celem wykonania wymiany ekranu, warto zadbać o znajdujące się na nim dane. Przede wszystkim zawsze zalecamy wykonanie pełnej kopii zapasowej. Jest ona niesamowicie przydatna, kiedy posiadasz w telefonie ważne dla siebie zdjęcia lub inne dane. Kopię zapasową najlepiej zapisać na karcie pamięci, którą następnie wyjmiesz z telefonu i będziesz przechowywać w bezpiecznym miejscu. Możesz również przechowywać kopię zapasową w chmurze, skąd może być szybko i łatwo zaimportowana do telefonu, a znajdujące się w niej dane zostaną błyskawicznie przywrócone.

Jednak nie tylko to jest ważne, kiedy planujesz wysłać nam telefon Samsung Note 8 SM-N950 na wymianę ekranu. Abyśmy mogli normalnie przetestować telefon, konieczne jest przekazanie do niego hasła blokady ekranu. Możesz go nam wysłać w wiadomości elektronicznej lub napisać na karteczce, którą przykleisz do ekranu telefonu. Przekazanie takiego hasła jest niezwykle ważne, ponieważ jego brak uniemożliwia nam podłączenie i obsługę interfejsu diagnostycznego.

Nie można również zapomnieć o tym, aby dokładnie sprawdzić cały swój telefon, zanim będzie do nas wysłany. W tym celu z bliska trzeba się przyjrzeć każdemu z jego elementów, poszukując możliwych śladów uszkodzenia. Ich opisanie jest ważne i zabezpiecza interesy obu stron.

Podsumowując, poniżej prezentujemy wszystkie informacje i czynności, których należy dopełnić przed wysłaniem telefonu do wymiany szybki ekranu.

 

 • Wykonaj kopię zapasową danych,
 • Usuń z telefonu dane wrażliwe i prywatne,
 • Umieść na telefonie karteczkę z numerem PIN do blokady ekranu,
 • Bezpiecznie zapakuj telefon, np. owijając go w folię bąbelkową,
 • Umieść go w opakowaniu kartonowym i odeślij na nasz adres lub dostarcz osobiście lub jeśli wybrałeś kuriera w 2 strony oczekuj na zamówionego przez nas kuriera

 

Jak przebiega wymiana szybki Samsung Note 8 SM-N950 w naszym serwisie?

Kiedy otrzymamy twój telefon, zostaje on przyjęty na serwis i wprowadzony do komputerowej ewidencji. W naszym serwisie stosujemy program serwisowy, który pozwala szybko i niezawodnie identyfikować każdy telefon, bez ryzyka pomyłki. Kiedy urządzenie jest już w naszym serwisie, oczekuje na swoją kolej wykonania naprawy. Wymiana szybki w Samsung Note 8 SM-N950 to dosyć popularna usługa, ciesząca się dużym zainteresowaniem ze strony klientów. Dlatego też termin realizacji usługi oraz planowaną datę wysłania urządzenia do klienta, każdorazowo potwierdzamy indywidualnie.

Od czego zależy czas potrzebny na wymianę szybki ekranu w telefonie Samsung Note 8 SM-N950?

Jak długo będziesz musiał czekać na to, aż zostanie wykonana naprawa twojego telefonu? Przewidywany czas wykonania usługi podawany jest podczas przyjmowania zlecenia do realizacji. Może on wynosić od jednego do kilku dni. Rzeczywisty wpływ na czas oczekiwania wykonania usługi ma dostępność części zamiennych na magazynie, a także liczebność naszego zespołu. Staramy się utrzymywać dużą płynność części zamiennych, które są dostępne u nas od ręki. Dzięki temu wymiana szybki Samsung Note 8 SM-N950 może nastąpić niemal od ręki. W okresie wakacyjnym, czyli wtedy kiedy większość z nas udaje się na urlopy, czas oczekiwania na naprawę telefonu może nieznacznie ulec wydłużeniu. Aby przekonać się ile to potrwa w Twoim przypadku, prosimy o kontakt przed złożeniem zamówienia.

Jak wygląda naprawa ekranu w smartfonie Samsung Note 8 SM-N950?

Istnieją dwie metody naprawy uszkodzonego ekranu w telefonie Samsung Note 8 SM-N950. Pierwsza z nich to wymiana kompletnego seta, czyli zestawu składającego się z ekranu dotykowego (szybki) oraz ekranu LCD (wyświetlacza). Jest to naprawa kosztowna, ponieważ obejmuje wymianę dwóch elementów, podczas gdy de facto uszkodzony jest tylko jeden z nich – ekran dotykowy, czyli zewnętrzna szybka. Wymiana kompletnego seta to powszechny sposób naprawy tego typu usterek, przeprowadzany w większości autoryzowanych serwisów. Jego wadą jest niestety bardzo wysoka cena. Należy tu wyraźnie zaznaczyć, że w większości jest ona generowana nie przez szybkę – ekran dotykowy, ale kosztowny w produkcji wyświetlacz LCD. W rzeczywistości jego wymiana nie jest konieczna, jeśli uszkodzona została tylko szybka. Czy można zatem uniknąć nieuzasadnienie wysokich kosztów wykonania takiej naprawy? Oczywiście że tak.

Wymiana samej szybki w Samsung Note 8 SM-N950 i innych telefonach

Telefon z uszkodzonym ekranem dotykowym można naprawić znacznie szybciej, taniej i prościej, wymieniając wyłącznie szybkę w takim urządzeniu. Decydując się na usługę polegającą na wymianie szybki ekranu w Samsung Note 8 SM-N950, płacą Państwo znacznie mniej za przywrócenia życia swojemu telefonowi. Wymieniona zostaje wyłącznie zewnętrzna powłoka, wykonana z wytrzymałego szkła. Ekran LCD, czyli wyświetlacz telefonu i dotyk w dalszym ciągu pozostaje ten sam, co znacząco obniża koszt całej operacji.

Co musisz wiedzieć o wymianie szybki ekranu smartfona Samsung Note 8 SM-N950?

 

 1. Bezpiecznie usuwamy starą szybkę

 

Stara i niedziałająca prawidłowo szybka smartfona, zostaje przez nas w sposób bezpieczny i profesjonalny rozklejona i usunięta z telefonu. Wykorzystujemy do tego celu specjalistyczne urządzenia oraz swoje wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu możemy zagwarantować, że naprawa ekranu odbywa się szybko, sprawnie oraz bez ryzyka. Należy zwrócić uwagę na fakt, że podczas rozklejania szybki i wyświetlacza, nie zachodzi ryzyko fizycznego uszkodzenia ekranu LCD. Mogłoby to bowiem oznaczać wysokie koszta naprawy. Ekran zewnętrzny udaje się rozkleić bez żadnych strat, wykorzystując specjalne urządzenie, nazywane separatorem. To jemu zawdzięczamy powodzenie całej operacji oraz gwarancję, że wyświetlacz LCD w dalszym ciągu będzie działać tak samo dobrze, jak przed rozpoczęciem naprawy.

 

 1. Montujemy nową szybkę

 

Na stanie posiadamy olbrzymi wybór zamiennych szybek – ekranów, do większości popularnych modeli telefonów. W tym również do Samsung Note 8 SM-N950. Jak odbywa się proces montażu nowej szybki? Jest on bardzo prosty, ale zarazem wymagający dokładności i odpowiednich warunków. Na oczyszczony wyświetlacz LCD przyklejamy nową, lśniącą czystością szybkę. Jest to wytrzymała szybka, która przechwytuje dotknięcia i gesty. Jest ona fabrycznie nowa, obustronnie zabezpieczona foliami ochronnymi. Mocowanie szybki do wyświetlacza odbywa się z użyciem plastrów OCA. Są to najwyższej jakości przeźroczyste plastry do montażu szybek na wyświetlaczach LCD. Plastry OCA są powszechnie stosowane podczas produkcji wyświetlaczy większości firm na świecie. Producentem tej innowacyjnej technologii jest firma Mitsubishi, która większości z nas kojarzy się z przemysłem motoryzacyjnym. Wymiana szybki ekranu Samsung Note 8 SM-N950 nie byłaby jednak możliwa, gdyby nie posiadane przez nas zaplecze serwisowe, a także wieloletnie doświadczenie w realizacji tego typu usług.

 

 1. Próżniowe dociskanie i usuwanie zanieczyszczeń

 

Ostatnim etapem, wieńczącym cały proces wymiany szybki w ekranie telefonu Samsung Note 8 SM-N950, jest umieszczenie go w autoklawie. Jest to specjalne urządzenie, które wytwarza podciśnienie i wysysa spomiędzy dwóch warstw ewentualne powietrze, zapewniając jednocześnie najwyższą możliwą siłę przyciągania obu warstw. Umieszczenie telefonu w autoklawie jest bezpieczne dla całej jego konstrukcji i nie powoduje ryzyka uszkodzenia.

 

Dlaczego wymiana zbitej szybki w telefonie Samsung Note 8 SM-N950 na nową jest opłacalna?

Nie sądziłeś że twój telefon z uszkodzoną szybką uda się uratować? Podobnie myśli wiele osób. Są oni przekonani że jedyną szansą na przywrócenie życia urządzeniu jest oddanie go do autoryzowanego serwisu. Niestety to z kolei wiąże się z dużymi kosztami oraz bardzo długim czasem oczekiwania na naprawę. Czy można tego uniknąć, aby znacznie szybciej cieszyć się naprawionym i działającym urządzeniem? Oczywiście że tak. Jedna z tych metod to wymiana szybki na nową. Tego typu usługę można zamówić w naszej firmie. Wykonujemy ją nieprzerwanie od wielu lat, stając się uznanym lokalnym ekspertem w tej dziedzinie.

 

 • Brak ryzyka uszkodzenia – korzystając z naszych usług polegających na wymianie uszkodzonej szybki ekranu na nową, klient może mieć pewność że jego telefon zostanie potraktowany z należytym szacunkiem i wróci w dokładnie takim stanie, w jakim został do nas przekazany. Oczywiście jedyną różnicą będzie nowa, sprawnie działająca szybka ekranu.

 

 • Niskie koszta naprawy – wymiana tylko szybki ekranu jest wielokrotnie tańsza niż wymiana całego seta, czyli szybki oraz wyświetlacza LCD. Technologia, którą wykorzystujemy do wykonania tej naprawy jest dobrze znana, sprawdzona i niezawodna. Nie trzeba się jej obawiać, ani martwić dalszym korzystaniem z telefonu. Będzie on zachowywać się tak samo dobrze jak w dniu zakupu, a idealnie gładki i wolny od rysek ekran, na pewno ucieszy każdego użytkownika.

 

 • Szybki czas naprawy – jedną z większych zalet korzystania z naszych usług, jest bardzo krótki czas potrzebny na wykonanie naprawy. W przeciwieństwie do usług świadczonych przez autoryzowane serwisy naprawy, nasza firma gwarantuje bardzo szybki czas wymiany uszkodzonej szybki ekranu. Zwykle jest to kilka dni roboczych. W tym czasie wasz Samsung Note 8 SM-N950 otrzyma zupełnie nową szybkę ekranu, dzięki czemu obsługa dotykowa urządzenia na nowo będzie taka jak dawniej. Okaże się wówczas że w cenie do 200 złotych można ponownie się cieszyć sprawnym urządzeniem, bez konieczności zakupu nowego telefonu.

 

Wymiana ekranu vs wymiana ekranu i wyświetlacza

Co odróżnia naszą usługę od usług świadczonych przez autoryzowane serwisy producentów telefonów? Przede wszystkim zrozumienie potrzeb przeciętnego użytkownika. W telefonie, który służył nam rok lub dłużej, trzeba się liczyć z występowaniem pewnych mankamentów. Jednym z nich jest zniszczona szybka wyświetlacza. Do takiej usterki może dojść na wiele sposobów. Większość z nich opisaliśmy powyżej. Nie jest to nic dziwnego, szczególnie kiedy smartfon Samsung Note 8 SM-N950 eksploatowany jest dosyć intensywnie i w trudnych warunkach. Wówczas upadek na twarde podłoże czy głębokie zarysowania wywołane ziarenkami piasku mogą okazać się śmiertelnie groźne dla ekranu. W konsekwencji może to zdecydowanie utrudnić, a czasami wręcz uniemożliwić korzystanie z urządzenia. Chcąc w niskiej cenie naprawić taki telefon, bez oddawania go na naprawę pogwarancyjną, mamy do wyboru wymianę samej szybki. Wychodzimy z założenia że niepotrzebne jest wymienianie również ekranu LCD, skoro ten obecny działa prawidłowo. Niestety z takiego założenia nie wychodzą inne punkty serwisowe, oferując klientom niepotrzebnie szeroki zakres wykonania naprawy.

 

Uszkodzona szybka ekranu Samsung Note 8 SM-N950 – czy trzeba się tym martwić?

Aby lepiej zrozumieć problematykę tej sytuacji, należy dokonać obrazowego porównania. Szybka w telefonie jest tym samym co przednia szyba czołowa samochodu. Jest ona narażona na różnego rodzaju uszkodzenia. Między innymi na uderzenia kamieni odpryskujące spod kół jadącego przed nami samochodu. Kiedy pojawi się na szybie większa liczba odprysków lub pęknięć, niestety trzeba się liczyć z koniecznością jej wymiany na nowe. Dla większości kierowców jest to zrozumiałe i oczywiste. Ryzyko uszkodzenia szyby jest bowiem wpisane w korzystanie z samochodu. Dlaczego zatem nie traktujemy w podobny sposób szybki w telefonie? Tym bardziej że cena jej wymiany na nową jest nieporównywalnie niższa niż koszt wymiany szyby w samochodzie. On może dochodzić nawet do 2000 złotych, podczas kiedy wymiana szybki w smartfonie to niespełna 200 złotych. Dobrze jednak wiedzieć że istnieje firma taka jak nasza. Która kompleksowo zajmie się wszystkimi pracami związanymi z przywróceniem życia waszemu telefonowi i zrobi to wyjątkowo sprawnie, korzystając ze swojej wiedzy, zaplecza technicznego oraz wysokiej jakości części zamiennych.

Jakość zastępczej szybki ekranu smartfona

 

Masz obawy czy twój Samsung Note 8 SM-N950 po wymianie szybki na nową w dalszym ciągu będzie działać jak należy? Czy komfort jego obsługi nadal będzie na tak wysokim poziomie jak przed wymianą, zanim szybka została uszkodzona? Uspokajamy cię. Do naprawy telefonów, a dokładnie uszkodzonej szybki Samsung Note 8 SM-N950 wykorzystujemy najwyższej jakości części zamienne dostępne na rynku. Są to produkty znanych i renomowanych firm, cieszące się dużym uznaniem i zaufaniem wśród klientów na całym świecie. Atrakcyjna cena naszych części zamiennych, wraz z rozsądnymi kosztami robocizny sprawiają, że jesteśmy w stanie naprawić każdy telefon, czyniąc wymianę ekonomiczną i przystępną cenowo na każdą kieszeń. Dla zapewnienia klientom maksymalnego poczucia bezpieczeństwa, na wszystkie nasze naprawy udzielamy aż 3 lub 6 miesięcznej gwarancji. To bardzo długo, zważywszy na to że o skuteczności wymiany uszkodzonej szybki na nową, można się przekonać już podczas pierwszego użycia telefonu.

 

Wymiana szybki ekranu w telefonie, w którym szybka była wcześniej wymieniona

Sporo osób zwraca się do nas z pytaniem, czy możliwa jest ponowna wymiana szybki w urządzeniu, które wcześniej już miało taką szybkę wymienioną. Oczywiście taka możliwość techniczna istnieje. Trzeba jednak pamiętać o jednej, bardzo ważnej sprawie. Wykonywana przez nas usługa, czyli wymiana szybki na nową, gwarantuje prawidłową jakość tylko wtedy, kiedy z telefonu usuwamy oryginalną szybkę. Jeśli wcześniej były już podejmowane próby wymiany szybki na nową i de facto wymieniamy teraz zamiennik na kolejny zamiennik, czynność ta jest przeprowadzana na odpowiedzialność zamawiającego. Dlaczego? Niestety nie możemy być pewni tego, z jaką jakością swoją pracę wykonali nasi poprzednicy. Czy do mocowania zamiennej szybki wykorzystali plastry OCA od firmy Mitsubishi, czy jednak zaufali innym, naszym zdaniem mniej sprawdzonym rozwiązaniom. To wszystko bardzo ważne pytania, dlatego zawsze należy nas poinformować czy takie prace były wcześniej wykonywane.

 

Jak można zamówić usługę wymiany szybki w telefonie Samsung Note 8 SM-N950?

Nie ma nic trudnego w zamówieniu wymiany uszkodzonej szybki w swoim telefonie. Można to zrobić zdalnie, bez konieczności wychodzenia z domu. Do tego właśnie służy nasza strona. Wybierz swój model telefonu i dodaj go do koszyka. W ten sposób kupujesz usługę wymiany szybki w swoim telefonie. Co musisz zrobić, abyśmy mogli wykonać tę usługę? Przede wszystkim wysłać do nas swój telefon. Pamiętaj o jego solidnym zapakowaniu. Najlepiej to zrobić poprzez owinięcie telefonu folią bąbelkową, a następnie umieszczenie w dopasowanym opakowaniu kartonowym. Warto wybrać karton o grubych i sztywnych ściankach, który jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne. Zadbaj również o to, aby z zewnątrz owinąć kartonik folią ochronną, np. stretchem. Zabezpiecza ono przesyłkę przed działaniem wilgoci, która mogłaby uszkodzić delikatną elektronikę w telefonie.

 

W ciągu ilu dni dokonamy wymiany szybki w Samsung Note 8 SM-N950?

Z jak długim czasem oczekiwania należy się liczyć w przypadku zamówienia wymiany szybki w telefonie? Czas ten nie przekracza w większości przypadków 7 dni roboczych. Oczywiście zawsze kiedy jest taka możliwość, staramy się go skrócić, zachowując jednak najwyższe standardy jakości i estetyki naszej pracy. Naprawione telefony z wymienioną szybką wysyłamy do klientów za pośrednictwem firm kurierskich. Wychodzące od nas przesyłki zawsze są starannie i bardzo porządnie zapakowane. Zdajemy sobie sprawę z tego, że Wasze telefony często mają dużą wartość i są dla was ważne nie tylko z powodu biznesowego, ale również sentymentalnego. Każde wysłane przez nas zamówienie można monitorować online, wpisując numer przesyłki na stronie przewoźnika. Pozwala to w dowolnym momencie sprawdzić na jakim etapie jest status dostawy i kiedy można się spodziewać dostarczenia paczki pod wskazany adres. Oczywiście wszystkie wysyłane przez nas przesyłki są ubezpieczone w standardzie.

Szczegóły produktu
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Wymiana szybki ekranu Samsung Note 8 SM-N950

Wymiana szybki ekranu Samsung Note 8 SM-N950

Co zrobić, kiedy twój smartfon Samsung Note 8 SM-N950 doznał uszkodzenia i doszło do zbicia szybki ekranu dotykowego? Niestety to bardzo częsta przypadłość w niemal wszystkich rodzajach telefonów komórkowych z dużym wyświetlaczem.

Na czym polega usterka szybki w smartfonie?

To co widzimy w swoim telefonie, czyli frontowa szybka chroniąca ekran, to w rzeczywistości szklana płytka. To ona odpowiada za przekazywanie na dotyk interpretację ruchów, które wykonujemy palcem po ekranie, wybierając np. ikony aplikacji. Uszkodzenie tej szybki może stwarzać poważne problemy z dalszym prawidłowym działaniem dotyku w telefonie.

 • czas naprawy: 2-3 dni
 • gwarancja: 3 miesiące
 • otrzymujesz paragon lub fakturę vat23
Napisz swoją opinię
6 innych produktów w tej samej kategorii:

Marka: Serwis Samsung

Wymiana Gniazda Ładowania USB Samsung Galaxy Note 8 SM-N950

Recenzje: 0

Jednym z najważniejszych elementów każdego telefonu jest gniazdo ładowania. W większości przypadków jest to gniazdo typu USB. Oznacza to, że bateria urządzenia może być ładowana przy pomocy ładowarki podłączonej do gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio do laptopa lub power banka. W zależności od marki i modelu telefonu, gniazdo ładowania USB może być...

Cena 169,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis Samsung

Wymiana Głośnika Rozmów Samsung Note 8 SM-N950F

Recenzje: 0

Głośnik rozmów jest jednym z newralgicznych elementów każdego telefonu. Od jego sprawności zależy komfort użytkowania smartfonu. Niestety, z biegiem czasu Głośnik rozmów w Samsung Note 8 SM-N950F należy wymienić. We współczesnych smartfonach to skomplikowana operacja, wymagająca fachowej wiedzy, umiejętności oraz profesjonalnych narzędzi. Nie ryzykuj i...

Cena 150,00 zł
Więcej
W magazynie

Darmowa Diagnoza

Recenzje: 0

Jeśli nie jesteś pewien co do usterki w urządzeniu, możesz skorzystać z darmowej diagnozy. Dodaj Darmową Diagnozę do koszyka, a my zrobimy to za Ciebie.

Cena 0,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis Samsung

Wymiana Oryginalnej Baterii Samsung Note 8 SM-N950F

Recenzje: 0

Bateria jest jednym z newralgicznych elementów każdego telefonu. Od jej sprawności zależy komfort użytkowania smartfonu. Niestety, z biegiem czasu każda bateria traci swoją wydajność. Wraz z rosnąca liczbą cykli ładowania, zmniejsza się jej pojemność i czas zasilania urządzenia. Rowiązaniem może się okazać wymiana baterii w smartfonie Samsung Note 8...

Cena 220,00 zł
Więcej
W magazynie