• Przelewy24

  Przelewy24

Wymiana Głosnika Dzwonka Buzzera Doogee S95 Pro

Ocena 

Głośnik dzwonka- buzzer jest jednym z newralgicznych elementów każdego telefonu. Od jego sprawności zależy komfort użytkowania smartfonu. Niestety, z biegiem czasu Głośnik dzwonka- buzzer w Doogee S95 Pro należy wymienić. We współczesnych smartfonach to skomplikowana operacja, wymagająca fachowej wiedzy, umiejętności oraz profesjonalnych narzędzi. Nie ryzykuj i zaufaj specjalistom ! Skontaktuj się z naszym serwisem już dziś !

 • czas naprawy: 1 dzień
 • gwarancja: 3 miesiące
 • otrzymujesz paragon lub fakturę vat23
190,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Wymiana głośnika Doogee S95 Pro

 

Co odpowiada za emisję dźwięku w telefonie? Panuje powszechny, a zarazem błędny pogląd że odpowiada za to jeden głośnik. Tymczasem w telefonach współcześnie produkowanych mamy do czynienia aż z dwoma głośnikami. Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, co można zauważyć kiedy bezskutecznie próbują zakryć palcem górny głośnik, aby wyciszyć dźwięk dzwonka. Tymczasem odpowiadający za to głośnik, tzw. buzzer znajduje się z dołu urządzenia.

 

W wyniku różnych sytuacji oba te głośniki mogą ulec awarii. Co się wówczas stanie? Możemy przestać słyszeć swojego rozmówcę lub dźwięki, w tym dzwonki urządzenia. Wymiana głośnika rozmów Doogee S95 Pro to jedna z naszych usług, z której mogą Państwo skorzystać. W ofercie znajduje się również wymiana głośnika dzwonka buzzera Doogee S95 Pro, czyli głośnika odpowiedzialnego za muzykę, dźwięki powiadomień oraz dzwonki.

 

Wymiana głośnika rozmów – diagnoza problemu

 

Jak łatwo można rozpoznać, że głośnik rozmów w Twoim telefonie Doogee S95 Pro nie działa jak należy? Okazuje się to znacznie prostsze niż może się wydawać. Trudno wszak nie zauważyć pogarszającej się jakości rozmów oraz trudności w zrozumieniu tego, co mówi nam rozmówca. Powodem tego rzeczy może być uszkodzony głośnik rozmów. Klasyczne objawy tej usterki mogą się przedstawiać następująco.

 

 • Głośnik rozmów trzeszczy – kiedy z kimś rozmawiasz, z głośnika wydobywają się trzaski? Są one na tyle częste i głośne, że masz problem by zrozumieć rozmówcę? Jeżeli tak, możesz być pewnym że szykuje się wymiana głośnika rozmów.

 

 • Z głośnika wydobywa się szum – szumienie porównywalne do tego, które słyszysz stojąc na plaży również wskazywać może na poważne problemy z głośnikiem urządzenia. Zniekształcenia dźwięku, które przybierają miarową i jednostajną częstotliwość mogą być początkowo uznane za problemy „na łączach”. Słaby zasięg, szum w tle. Dopiero po pewnym czasie użytkownik może zauważyć że jednak nie to jest problemem. Co zatem? Będzie to uszkodzony głośnik rozmów w telefonie.

 

 • Słaba głośność rozmów – podczas rozmów maksymalnie pogłaśniasz dźwięk, jednak na niewiele to daje? Zirytowany prosisz rozmówcę aby mówił głośnie, a kiedy on krzyczy do swojego telefonu, tobie nadal się wydaje jakby dzwonił z zaświatów? Niestety to również jeden z klasycznych sygnałów tego, że głośnik rozmów może kwalifikować się do wymiany.

 

Co sprawia, że głośnik rozmów Doogee S95 Pro może się psuć?

 

Wydaje się że głośnik w telefonie to jedna z najmniej narażonych na uszkodzenia części urządzenia. Znajduje się wewnątrz obudowy, nie jest wystawiony na bezpośrednie działanie warunków atmosferycznych, a ponadto jest od zewnątrz chroniony ażurową maskownicą. To wszystko prawda, jednak należy zdawać sobie sprawę z jeszcze kilku istotnych rzeczy. Nie tylko sposób użytkowania telefonu, ale również miejsce z którego dzwonimy, mogą mieć bezpośredni wpływ na kondycję głośnika i jakość dźwięku. Co zatem może szczególnie mocno szkodzić urządzeniu, a właściwie głośnikowi?

 

 • Zanieczyszczenia stałe – czyli kurz. To największy wróg głośników w telefonach. Kiedy nosimy smartfona w kieszeni spodni lub torebce, siłą rzeczy jest narażony na bezpośrednie działanie kurzu i pyłu. Jego niewielkie ziarenka przedostają się pod obudowę, znajdując sobie drogę przez niewielkie otwory osłony ażurowej. Kiedy będzie ich na tyle dużo wewnątrz urządzenia, mogą osiadać na membranie głośnika, powodując zniekształcenia i wprawiając dźwięk w rezonans. Efektem tego są liczne sprzężenia, trzaski, odbicia i ogólnie niewyraźna jakość rozmów. Stan ten może się pogarszać im dłużej korzystamy z telefonu i nosimy go w miejscach, w których występuje pył i kurz. Co można z tym zrobić? Samodzielnie niewiele. Aby wyczyścić głośnik, konieczne jest rozłożenie telefonu na części. Z uwagi na fakt że obudowy nowych smartfonów są dziś klejone, a nie skręcane, zadanie to należy powierzyć doświadczonemu serwisowi. Mamy wówczas pewność że czyszczenie lub wymiana głośnika rozmów w Doogee S95 Pro przebiegnie prawidłowo i bez najmniejszych problemów.

 

 • Uszkodzenia mechaniczne – nie można również bagatelizować wpływu uszkodzeń mechanicznych na sprawność działania głośnika rozmów. Jeśli Twój Doogee S95 Pro przeżył kilka upadków z różnej wysokości, a przy tym nie był chroniony etui, mogło dojść do poluzowania mocowań głośnika rozmów. Na wskutek wstrząsu, połączenia mogły ulec osłabieniu, a tym samym głośnik przestaje działać lub działa okresowo, zależnie od jakości styków i zamknięcia obwodu. W tym przypadku nie obejdzie się bez wizyty w serwisie. Być może wymiana głośnika rozmów Doogee S95 Pro nie będzie konieczna, ale konieczne może się okazać ponowne ułożenie głośnika, aby zapewnić stały przepływ sygnału.

 

 • Uszkodzenie głośnika – w takich przypadkach nie można również wykluczyć że to głośnik rozmów sam w sobie jest winny. Głośnik to tylko jedna z wielu części telefonu, która może ulec awarii z wielu powodów. Zmęczenie materiału, zastosowanie zbyt słabych mocowań czy nagły przepływ wysokiego napięcia, które uszkodziło styki i bezpieczniki. Po takiej awarii głośnik ma prawo nie działać jak należy. Co wówczas trzeba zrobić? W tym przypadku na nic się zda reanimacja istniejącego głośnika. Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście wymiana głośnika rozmów, czyli głośnika górnego. Po tej czynności na nowo będzie można doświadczyć pierwotnego komfortu używania telefonu i rozmów z krystalicznie czystą jakością dźwięku.

 

Wymiana głośnika Doogee S95 Pro – samodzielnie  czy w serwisie?

 

Pewną pokusą dla wielu osób może być próba samodzielnego wymienienia górnego głośnika w telefonie. Owszem, jest to pewien sposób. Trzeba jednak pamiętać o tym, że samo dotarcie do tego głośnika jest już dosyć ryzykownym i skomplikowanym zadaniem. Dlaczego? Ponieważ wymaga ono rozklejenia obudowy telefonu. Dokładnie tak – rozklejenia, a nie rozkręcenia. Nowoczesne telefony – smartfony są w dużej mierze wodoodporne. Aby wilgoć nie przedostawała się do wnętrza, elementy obudowy są klejone. Warstwa wytrzymałego kleju działa wówczas jak uszczelka. Aby móc dostać się do środka urządzenia, będziemy potrzebować zatem odpowiednich narzędzi. Między innymi z tego powodu wymiana głośnika Doogee S95 Pro powinna być przeprowadzona w profesjonalnym serwisie. Posiada on niezbędne narzędzia oraz duże doświadczenie, pozwalające bezinwazyjnie rozłączyć elementy obudowy, a także naprawić głośnik lub wymienić go na nowy. Podejmując próbę takiej naprawy w domowym zaciszu, ryzykujemy możliwość uszkodzenia obudowy, złamania jej, wyszczerbienia krawędzi, a w końcu uszkodzenie płyty głównej podczas jej nieumiejętnego wyjmowania. Do takich strat może się przyczynić przede wszystkim brak umiejętności, brak doświadczenia oraz brak precyzyjnych narzędzi, pozwalających manipulować w trudno dostępnych miejscach.

 

Głośnik dzwonka - Buzzer – drugi głośnik w Twoim telefonie

 

Zajmijmy się teraz drugim głośnikiem w smartfonie, który przez wiele osób pozostaje niezauważony. Do czasu aż odmówi posłuszeństwa. Okazuje się wówczas że nie jesteśmy informowani o nadchodzących połączeniach i nie słyszymy dźwięku dzwonka. Nie słyszymy również innych powiadomień systemowych, nie jest możliwe odtwarzanie dźwięków aplikacji, muzyki i filmów. To naprawdę dziwne uczucie, kiedy w twoich rękach znajduje się milczący smartfon. Czy możemy to naprawić? Oczywiście że tak. Wymiana głośnika dzwonka buzzera Doogee S95 Pro to jedna z naszych flagowych usług, którą świadczymy dla wszystkich modeli telefonów komórkowych.

 

Czym jest buzzer w smartfonie i gdzie go znaleźć?

 

Weź swój smartfon do ręki. Dokładnie go obejrzyj z każdej strony. Czy zauważyłeś dodatkowe otwory, przez które będzie wydostawać się dźwięk? Znajdziesz je na dolnej krawędzi urządzenia. Dokładnie tam, gdzie znajduje się gniazdo ładowania oraz gniazdo słuchawkowe. To właśnie w tym miejscu, ukryty bezpiecznie pod obudową znajduje się buzzer. To specjalny głośnik o parametrach odpowiednich do emitowania dźwięków muzyki i powiadomień. Działa na zupełnie innej częstotliwości niż głośnik rozmów, ma także większą moc. Uszkodzenie tego głośnika będzie skutkować tym, że telefon nie będzie emitować żadnych dźwięków lub będą one mocno zniekształcone.

 

Wymiana buzzera głośnika dzwonka Doogee S95 Pro – dlaczego może być konieczna?

 

W tym miejscu ponownie przyjrzymy się przyczyną, dla których buzzer może wymagać naprawy lub wymiany. Przyczyny te są bardzo podobne do tych, które mogą unieruchomić głośnik rozmów. Jest to zatem nadmiar kurzu, pyłu oraz wilgoci. Nie bez znaczenia są również możliwe uszkodzenia mechaniczne, powstające w czasie upadku telefonu na ziemię. Bez względu na przyczynę, kiedy zauważymy że muzyka lub dźwięk dzwonka odbiega jakością od tego, co słyszeliśmy do tej pory. Czym może skutkować dalsze używanie telefonu z niesprawnym buzzerem? Tak naprawdę niczym groźnym, za wyjątkiem pogłębiającej się irytacji, kiedy kolejny raz nie będziemy wiedzieć że ktoś ważny do nas dzwonił. Aby takie sytuacje się nie powtarzały, warto już dziś pomyśleć o tym, aby wymienić uszkodzony / niesprawny buzzer na nowy. Jak najłatwiej można tego dokonać? Oczywiście z pomocą naszego serwisu.

 

Profesjonalna wymiana głośników Doogee S95 Pro – głośnik rozmów i buzzer

 

W naszym serwisie wykonujemy wszystkie prace, związane z usprawnieniem telefonu. Dotyczy to między innymi wymiany niesprawnych głośników na nowe. Wymiana głośnika rozmów Doogee S95 Pro oraz wymiana buzzera Doogee S95 Pro to jedne z naszych flagowych usług, z których systematycznie korzysta coraz większa liczba osób. Jeżeli i ty szukasz firmy, która skutecznie, szybko i w dobrej cenie naprawi buzzer lub głośnik do rozmów, jesteśmy do twojej dyspozycji.

 

Jak dostarczyć telefon do wymiany głośnika?

 

Jeżeli nie masz już cierpliwości do telefonu z niesprawnym głośnikiem, czym prędzej skontaktuj się z nami. Niesprawne urządzenie można nam dostarczyć osobiście, odwiedzając nasz punkt serwisowy w Krakowie, przy ul. Nowowiejskiej 31B. Jesteśmy do Waszej dyspozycji od poniedziałku do soboty. Można do nas przyjść bez wcześniejszego umawiania się. Jeżeli mamy tylko taką możliwość, zawsze próbujemy wykonać wymianę głośnika na miejscu. Potrzebujemy na to do 3h czasu.

 

Wymiana głośnika Doogee S95 Pro – wysyłka telefonu kurierem

 

Zdajemy sobie sprawę że oferowane przez nas ceny usług serwisowych są bardzo atrakcyjne dla osób z całego kraju. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby wymiana głośnika Doogee S95 Pro była wykonana dla telefonów, które zostaną nam dostarczone firmą kurierską. Specjalnie w tym celu stworzyliśmy swój sklep internetowy. Pozwala on wybrać odpowiednią usługę serwisową dla swojego modelu telefonu i zamówić ją bez wychodzenia z domu. W jaki sposób zostanie dostarczony nam telefon? Czy należy samodzielnie go wysyłać pocztą? Owszem, jest taka możliwość dla osób, które bardzo chcą w ten sposób doręczyć nam urządzenie. Jest jednak również inny, o wiele wygodniejszy sposób by doręczyć nam smartfon Doogee S95 Pro do naprawy. Specjalnie dla Państwa wygody możemy zamówić kuriera po odbiór przesyłki. Współpracujemy z największymi i najlepszymi firmami kurierskimi w kraju, które gwarantują szybkie i bezpieczne doręczenia paczki z telefonem. Zamiast tracić swój cenny czas na stanie w kolejkach na pocztę, kurier zjawi się pod Państwa domem lub praca, aby odebrać Wasz telefon. Należy go wcześniej odpowiednio spakować, tak by zapewnić mu maksymalne bezpieczeństwa w czasie przewozu.

 

Wymiana buzzera Doogee S95 Pro – jak zamówić online?

 

 1. Wejdź do naszego sklepu online, www.mkgsm.pl. Znajdź w nim swój model telefonu i sprawdź jakie usługi serwisowe dla niego oferujemy. W przypadku większości modeli urządzeń jest to wymiana głośnika rozmów, wymiana buzzera, wymiana baterii, wymiana wyświetlacza z ekranem dotykowym, a także wymiana gniazda usb.

 

 1. Dodaj wybrane usługi serwisowe dla modelu telefonu do koszyka. Możesz dodać jedną lub kilka usług, zależnie od tego w jakim stanie jest Twoje urządzenie. Wartość zamówionych usług aktualizuje się automatycznie, wraz z każdym dodaniem lub odjęciem produktu / usługi. W dowolnym momencie możesz sprawdzić, ile będzie kosztowała kompletna naprawa Twojego telefonu.

 

 1. Opłać zamówienie – jeśli w koszyku znajdują się wszystkie potrzebne dla Ciebie usługi, nie pozostaje nic innego jak tylko je zamówić. W tym celu należy opłacić zamówienie, korzystając z jednego z dostępnych kanałów płatności. Jeżeli wybrałeś dostawę telefonu przy pomocy zamówionej przez nas firmy kurierskiej, pamiętaj o podaniu dokładnego adresu, pod którym kurier będzie mógł Cię zastać. Może to być adres zamieszkania, jak również adres pracy.

 

 1. Spakuj bezpiecznie telefon i przekaż go kurierowi, który po niego przyjedzie.

 

 1. Po kilku dniach otrzymasz od nas przesyłkę zwrotną. W jej wnętrzu znajdziesz swój telefon ze sprawnym buzzerem lub głośnikiem rozmów. W przesyłce będzie się również znajdować faktura za usługę oraz gwarancja serwisowa.

 

Dlaczego wymiana głośnika w Doogee S95 Pro właśnie u nas?


W Twojej okolicy z pewnością działa wiele serwisów GSM, które oferują różnego rodzaju naprawy smartfonów Doogee S95 Pro. Dlaczego zatem miałbyś skorzystać z naszych usług, tym bardziej jeśli nie działamy w Twoim mieście?

 

 1. Doświadczenie – na rynku usług GSM działamy od wielu lat. Nasza nieprzerwana działalność jest najlepszą rekomendacją tego, że pracę wykonujemy starannie i rzetelnie, dbając o maksymalne zadowolenie naszych klientów. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie nasze doświadczenie i ciągłe pogłębiane umiejętności. Pozwalają one nam sprawnie, skutecznie i tanio naprawiać nawet najnowsze telefony, oferując jakość tak samo wysoką jak w autoryzowanych serwisach.

 

 

 1. Części zamienne wymiana głośnika Doogee S95 Pro może być w większości przypadków wykonana od ręki. To naprawdę cenna wiadomość, szczególnie kiedy sprawdzimy terminy realizacji w innych serwisach. My posiadamy części zamienne na stanie, bez potrzeby ich sprowadzania. Tymczasem wiele innych serwisów nie dysponuje własnym magazynem. Każdą część zamienną muszą sprowadzać indywidualnie od dystrybutora, co wydłuża czas naprawy nawet o tydzień, nie wspominając o znacznie wyższych kosztach naprawy. Składa się na nią koszt części zamiennej, koszt dostawy do serwisu, a w końcu opłata za usługę. W naszym przypadku części zamienne posiadamy na własnym magazynie, są zatem dostępne pod ręką. Pozwala nam to wykonać wymianę głośnika Doogee S95 Pro w ciągu nawet 180 minut od dostarczenia telefonu. Zwykle potrzebujemy na to jeden dzień.

 

 

 1. Ceny – jeszcze nigdy wymiana głośnika Blackberry Key2 nie była tak tania. W czym tkwi sekret naszych przystępnych cen? W filozofii działania. MK GSM to niezależny serwis telefonów komórkowych większości marek. Zajmujemy się naprawą urządzeń większości firm i modeli. Korzystamy z własnego magazynu części zamiennych posiadamy również własne zaplecze serwisowe. Nasi technicy to najlepsi specjaliści, którzy na co dzień wykonują dziesiątki różnych napraw telefonów. Wśród nich jest również wymiana głośika Doogee S95 Pro. Biorąc to wszystko pod uwagę, jesteśmy bezkonkurencyjni w regionie i zawsze oferujemy najlepszy stosunek jakości do ceny.

 

Ile kosztuje wymiana głośnika w Doogee S95 Pro?

 

Każda usterka telefonu wiąże się z obawami właściciela o to, ile będzie kosztowała naprawa. Czy jest ona w ogóle opłacalna, czy może lepiej jest kupić nowy telefon? Trzeba przyznać że od pewnego czasu w społeczeństwie zakorzeniło się przekonanie – nie naprawiaj, wyrzuć i kup nowy. W dużej mierze doszło do tego za sprawą polityki producentów, którym bardzo jest na rękę regularne wymienianie sprzętu na nowy. Tymczasem w wielu przypadkach naprawy uszkodzonych telefonów są naprawdę szybkie i tanie do wykonania. Tak samo jak wtedy, kiedy konieczna jest wymiana głośnika rozmów oraz buzzera. Koszt takiej naprawy waha się w przedziale od 100 do 200 złotych, kiedy koszt zakupu nowego telefonu to około 1000 złotych. Różnica jest zatem widoczna już na pierwszy rzut oka. Ponadto, po wymianie głośnika na nowy, mamy pewność że telefon będzie działać należycie przez kolejnych kilkanaście miesięcy. Zanim zatem przerazisz się tym, że głośnik w telefonie nie działa jak należy, skontaktuj się z nami. Powiedz nam model swojego telefonu i opisz usterkę. Udzielimy informacji o przybliżonych kosztach naprawy, tak abyś mógł samodzielnie zdecydować czy jest dla ciebie opłacalna.

 

Wymiana głośnika Doogee S95 Pro  - krok po kroku

 

Bez względu na to, czy wymiany wymaga głośnik rozmów czy potrzebna jest wymiana buzzera Doogee S95 Pro, proces naprawy wygląd identycznie.

 

 1. Diagnostyka urządzenia – przed przystąpieniem do naprawy, zawsze samodzielnie sprawdzamy jak działa telefon i czy usterka rzeczywiście dotyczy elementu, zgłoszonego przez klienta. Może się bowiem okazać że powodem niesprawnego głośnika nie jest uszkodzenie mechaniczne, tylko awaria oprogramowania. Bezpłatnie wykonana diagnostyka urządzenia pozwala nam precyzyjnie określić awarię, a tym samym oszacować koszt naprawy.

 

 1. Zdjęcie obudowy – aby wymiana głośnika w  Doogee S95 Pro była możliwa do wykonania, należy dostać się do wnętrza telefonu. To z kolei wymaga od nas rozłożenia obudowy na części i jej demontażu. Aby nie uszkodzić elementów z tworzywa sztucznego, które są ze sobą sklejone, wykorzystujemy precyzyjne narzędzia z ostrzami. Rozcinają one warstwę kleju, pozostawiając elementy obudowy w stanie nienaruszonym.

 

 1. Wymontowanie podzespołów – element po elemencie, wyjmujemy z wnętrza obudowy części urządzenia. Robimy to tak długo, aż uzyskamy dostęp do głośnika rozmów lub buzzera i będziemy mogli go wymienić na nowy. Zależnie od modelu, elementy te mogą być wlutowane lub mocowane na wcisk. Zawsze sprawdzamy prawidłowe działanie styków i jeśli jest taka konieczność oczyszczamy je i nakładamy pastę przewodzącą.

 

 1. Wymiana głośnika rozmów lub buzzera na nowy – przeprowadzamy montaż nowej części zamiennej w miejsce niesprawnej. Czynność ta jest wykonywana przy użyciu profesjonalnych narzędzi, mających na celu szybkie i prawidłowe wykonanie montażu. Przed złożeniem elementów obudowy w całość, zawsze jeszcze sprawdzamy czy głośnik działa poprawnie. Jeżeli tak jest, telefon jest złożony w całość, zapakowany i zostaje odesłany do klienta.

 

Wymiana głośnika Doogee S95 Pro – o tym trzeba pamiętać

 

Naprawa telefonu to sytuacja dosyć rzadka, a tym samym może się wydawać dla wielu osób nieco przerażająca. Nie ma jednak powodów do obaw. Korzystając z naszych usług, zostaną Państwo przeprowadzeni przez cały proces zamówienia. O każdej zmianie statusu zamówienia informujemy automatycznie, tak aby mieli państwo pewność, kiedy telefon zostanie odesłany z powrotem.

 

Aby ułatwić nam pracę, a tym samym przyspieszyć czas potrzebny na wykonanie naprawy, warto zadbać o następujące rzeczy.

 

 • Kod PIN i kod blokady ekranu – często otrzymujemy urządzenia, w których ma zostać wykonana wymiana głośnika w Doogee S95 Pro. O ile do samej fizycznej wymiany nie musimy włączać urządzenia, o tyle do sprawdzenia prawidłowego działania nowej części jest to już konieczne. Prosimy zawsze o przekazanie nam kodu PIN lub kodu do odblokowania klawiatury, abyśmy mogli przeprowadzić niezbędną kontrolę jakości.

 

 • Kopia zapasowa – zawsze doradzamy i zachęcamy naszych klientów do tego, aby przed wysłaniem telefonu do naprawy, wykonali kopię zapasową danych. Tak na wszelki wypadek. Kopia zapasowa może być szybko i łatwo wykonana przy pomocy wbudowanego w telefon narzędzia, a następnie zapisana na karcie pamięci, którą należy z telefonu wyjąć i przechowywać w bezpiecznym miejscu.

 

Zapraszamy wszystkich użytkowników telefonów do współpracy z nami. Jeżeli tylko zauważycie że głośnik rozmów lub buzzer nie działa prawidłowo, skontaktujcie się z nami. Podpowiemy ile będzie kosztowała naprawa i jak długo potrwa. Sprawdzimy dostępność części zamiennych i poinstruujemy jak najlepiej dostarczyć nam telefon do naprawy. Urządzenie trafi w ręce profesjonalistów, którzy zajmą się nim fachową i przywrócą mu dawną sprawność działania. Zachęcamy również do korzystania ze sklepu internetowego serwisu MKGSM.pl, w którym dostępne są wszystkie świadczone przez nas usługi wraz z cenami.

Szczegóły produktu

Opis

Rodzaj produktu
Oryginalny
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Wymiana Głosnika Dzwonka Buzzera Doogee S95 Pro

Wymiana Głosnika Dzwonka Buzzera Doogee S95 Pro

Głośnik dzwonka- buzzer jest jednym z newralgicznych elementów każdego telefonu. Od jego sprawności zależy komfort użytkowania smartfonu. Niestety, z biegiem czasu Głośnik dzwonka- buzzer w Doogee S95 Pro należy wymienić. We współczesnych smartfonach to skomplikowana operacja, wymagająca fachowej wiedzy, umiejętności oraz profesjonalnych narzędzi. Nie ryzykuj i zaufaj specjalistom ! Skontaktuj się z naszym serwisem już dziś !

 • czas naprawy: 1 dzień
 • gwarancja: 3 miesiące
 • otrzymujesz paragon lub fakturę vat23
Napisz swoją opinię
2 innych produktów w tej samej kategorii:

Wymiana Mikrofonu Dolnego Doogee S95 Pro

Recenzje: 0

Są takie elementy w smartfonie, których brak czyni urządzenie bezużytecznym. Do tych elementów z pewnością można zaliczyć mikrofon. Jak wskazuje nazwa, jest to część służąca do rozmów telefonicznych i internetowych. Miniaturowy mikrofon w smartfonie Doogee S95 Pro znajduje się w dwóch miejscach: w górnej oraz dolnej części obudowy. Tak tak, to nie...

Cena 200,00 zł
Więcej
W magazynie

Wymiana Gniazda Ładowania USB Doogee S95 Pro

Recenzje: 0

Jednym z najważniejszych elementów każdego telefonu jest gniazdo ładowania. W większości przypadków jest to gniazdo typu USB. Oznacza to, że bateria urządzenia może być ładowana przy pomocy ładowarki podłączonej do gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio do laptopa lub power banka. W zależności od marki i modelu telefonu, gniazdo ładowania USB może być...

Cena 250,00 zł
Więcej
W magazynie