• Przelewy24

  Przelewy24

Wymiana Gniazda Ładowania USB Doogee S68 Pro

Ocena 

Jednym z najważniejszych elementów każdego telefonu jest gniazdo ładowania. W większości przypadków jest to gniazdo typu USB. Oznacza to, że bateria urządzenia może być ładowana przy pomocy ładowarki podłączonej do gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio do laptopa lub power banka. W zależności od marki i modelu telefonu, gniazdo ładowania USB może być umieszczone w różnych miejscach obudowy. Zwykle jest to jednak dolna krawędź, co pozwala na stosunkowo szybkie oraz intuicyjne podłączanie ładowarki. Czy jednak aby na pewno?

 • czas naprawy: 2 dni
 • części serwisowe: gniazdo oryginalne
 • gwarancja: 3 miesiące
 • otrzymujesz paragon lub fakturę vat23
180,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Jak wygląda naprawa?

1. Dokonaj zakupu usługi serwisowej na naszej stronie.

2. Spakuj bezpiecznie telefon.

3. Dołącz na kartce najważniejsze informacje:

 • adres do odesłania telefonu
 • numer kontaktowy
 • ewentualne inne usterki, które podejrzewasz
 • ewentualne hasło do blokady ekranu

4. Następnie zamówiony przez nas Kurier DPD odbierze od Ciebie przesyłkę.

5. Pokrywasz tylko 1 koszt Kuriera DPD w 2 strony - 20 zł.

5. Po otrzymaniu przesyłki 1-3 dniach roboczych odeślemy naprawiony telefon.

a

Dlaczego potrzebna jest wymiana gniazda USB w Doogee S68 Pro?

Jest wiele powodów, dla których konieczne może być przeprowadzanie wymiany gniazda ładowania w Doogee S68 Pro. Zwykle gniazdo USB ulega uszkodzeniu z powodów mechanicznych. Rzadziej, ale również może się to zdarzać, problem będzie dotyczyć płyty głównej lub taśmy łączącej gniazdo ładowania z ową płytą. Jeśli jednak mielibyśmy wymienić najczęstsze przyczyny uszkodzeń gniazd ładowania, na pewno będzie to:

1. Nieumiejętne wkładanie końcówki ładowarki – jednym z najczęściej powtarzających się problemów przy podłączaniu telefonu do ładowarki, jest umieszczanie końcówki ładowarki nie tą stroną w gnieździe ładowania. Powoduje to odruchową reakcję, aby jeszcze mocniej docisnąć końcówkę go gniazda, co w konsekwencji może oznaczać jego wyłamanie. Nadmiar siły, jak również stopniowo narastające drgania i siły napierające na gniazdo, w ostateczności doprowadzą do jego odpadnięcia. Brak połączenia pomiędzy gniazdem, taśmą oraz płytą główną, prowadzi oczywiście do braku ładowania.

2. Zanieczyszczenia – telefony komórkowe służą do tego, aby mieć je zawsze przy sobie. Przechowujemy je zatem w kieszeniach spodni, kurtek, torebkach oraz wielu innych, nie zawsze czystych miejscach. W szczelinach i zakamarkach obudowy, w tym również wnęce gniazda ładowania gromadzą się zanieczyszczenia. Może to być kurz, ale również piasek oraz inne tłuste zabrudzenia. Kiedy nagromadzi się ich zbyt wiele, uniemożliwiają one zamknięcie obwodu, powodując usterkę ładowania. Jakie jest rozwiązanie w tym przypadku? Zwykle wystarczy oczyszczenie wnęki gniazda ładowania, np. przy pomocy sprężonego powietrza. Jednak kiedy to nie pomaga, niezbędna może okazać się interwencja naszego serwisu. Wówczas telefon Doogee S68 Pro będzie musiał zostać rozkręcony na części i przystąpimy do oczyszczania płyty głównej. Konstrukcje telefonów nie zawsze są szczelne, co ułatwia przenikanie zanieczyszczeń oraz wilgoci do wnętra. Może to być przyczyną powstawania różnego rodzaju usterek, nie tylko związanych z ładowaniem, ale ogólnym funkcjonowaniem telefonu.

3. Zaśniedziałe styki – zdarza się to bardzo rzadko, ale jednak. Końcówki gniazda ładowania są wykonane ze specjalnych stopów metalu, które nie ulegają śniedzeniu. Dotyczy to jednak standardowych warunków użytkowania. Jeśli zdarzy się, że telefon będzie przebywać w miejscach, w których jest narażony na działanie różnych substancji chemicznych lub ich oparów, mogących wchodzić w reakcję z mikrostykami gniazda ładowania, może to prowadzić do przerwania przewodności elektrycznej, czyli odkładania się śniedzi lub innego nalotu na stykach. Jakie są możliwości naprawy takiej usterki? Pierwsza z nich to próba oczyszczenia mechanicznego lub chemicznego. Jeśli nie przynosi to rezultatu, konieczna będzie wymiana gniazda USB w Doogee S68 Pro.

Jak przeprowadzana jest wymiana gniazda USB w Doogee S68 Pro?

Wymiana gniazda i końcówki ładowania to podstawowa czynność serwisowa. Przeprowadzamy ją we wszystkich modelach telefonów komórkowych, smartfonów oraz tabletów. Cały proces wymiany gniazda ładowania można podzielić na kilka etapów.

1. Diagnostyka problemu – przekazane do naszego serwisu telefony, zawsze przechodzą dokładną diagnostykę. Ma ona na celu rozpoznanie problemu i określenie jego przyczyny. Diagnostyka jest niezbędną czynnością, która pozwala również wykluczyć inne ewentualności powstania problemu, a tym samym przyspiesza czas wykonania naprawy oraz zmniejsza jej koszta.

2. Kosztorys naprawy – kiedy znamy już dokładną przyczynę uszkodzenia gniazda ładowania USB w telefonie, możemy dokładnie określić cenę naprawy usterki. Jest to dla nas działanie standardowe, które spotyka się z dużym uznaniem klientów. Pozwala bowiem przewiedzieć koszty wymiany gniazda ładowania USB. Nie zawsze ta czynność jest bowiem opłacalna. W przypadku, kiedy wymiana gniazda przewyższa ogólną wartość urządzenia, tańsze może się okazać zakupienie nowego telefonu.

3. Przeprowadzenie naprawy – po uzyskaniu od klienta akceptacji kosztów naprawy telefonu, przystępujemy do wymiany gniazda ładowania. Wszystkie prace wykonywane są w naszym własnym centrum serwisowym. Nie odsyłamy telefonów naszych klientów do innych punktów, ale naprawiamy je w tym samym miejscu, w którym zostało nam przekazane. Jest to dla naszych klientów wyraźny sygnał, świadczący o naszej wiedzy, umiejętnościach, rzetelności i wiarygodności.

4. Testowanie urządzenia – kiedy wymiana gniazda ładowania USB w Doogee S68 Pro zostanie wykonana, następuje czas na przeprowadzenie testów. Przed oddaniem telefonu klientowi, zawsze dokładnie sprawdzamy czy działa on prawidłowo. Jeśli tak, można uznać że nasza naprawa zakończyła się sukcesem. Jeśli jednak urządzenie w dalszym ciągu nie działa jak należy, rozpoczynamy etap ponownej diagnostyki. Co może być przyczyną? Możliwości jest wiele. Od wadliwej części zamiennej, co jednak zdarza się niezwykle rzadko, aż po zbyt słabe przylutowanie elementu, będące wynikiem ludzkiego błędu. Nie obawiamy się tego mówić, gdyż jesteśmy tylko ludźmi i jak każdy inny człowiek, również my czasami popełniamy błędy. Jesteśmy tego świadomi, dlatego celowo stosujemy etap testowania po naprawczego, aby móc szybko i łatwo znaleźć ewentualne niedociągnięcia i je naprawić.

Ile trwa wymiana gniazda ładowania USB w Doogee S68 Pro?

Jest to jedno z najczęściej zadawanych nam pytań. Dla wszystkich naszych klientów mamy dobrą wiadomość. Rozumiejąc z jakimi niedogodnościami wiąże się oddanie telefonu do naprawy, zawsze kiedy to możliwe, staramy się wykonać naprawę „od ręki”, w maksymalnie szybkim czasie.

Wymiana gniazda ładowania USB od ręki – możliwa jest do przeprowadzenia wtedy, kiedy dysponujemy na magazynie wymaganą częścią zamienną. Dzięki temu że nasz serwis telefonów komórkowych jest jednym z najlepiej zaopatrzonych w Krakowie, posiadamy zamienne gniazda ładowania do większości popularnych modeli. Pozwala nam to wykonywać naprawy „na poczekaniu”, w czasie nie przekraczającym kilku godzin.

Wymiana gniazda ładowania USB w ciągu kilku dni – w wyjątkowych przypadkach zdarza się, że nie posiadamy na magazynie części zamiennych do telefonu naszego klienta. W takich przypadkach wymagany element sprowadzamy z hurtowni lub bezpośrednio od producenta. Siłą rzeczy wydłuża to termin naprawy o czas potrzebny na dostarczenie nam części. W tych przypadkach wymiana gniazda ładowania USB będzie wynosić od 2 do 7 dni. Każdy taki przypadek potwierdzamy indywidualnie, określając klientowi dokładny termin naprawy.

Czym grozi korzystanie telefonu z uszkodzonym gniazdem ładowania?

Odpowiedź na to pytanie jest oczywiście prosta. Uszkodzone gniazdo ładowania USB w Doogee S68 Pro pozwala naładować baterii. Po jej wyczerpaniu, telefon ulegnie wyłączeniu i nie będzie możliwości jego ponownego uruchomienia do czasu, aż bateria nie zostanie ładowana. W większości współczesnych telefonów jest to bardzo dużym problemem. Dlaczego? Ponieważ bateria jest w nich wklejana na stałe we wnętrzu obudowy. Ona sama nie posiada zdejmowanej klapki, umożliwiającej łatwy dostęp do środka i wyjęcie rozładowanej baterii, przełożenie jej do innego telefonu i naładowanie tą alternatywną metodą. Między innymi z tego powodu nie powinno się zwlekać z naprawą uszkodzonego gniada ładowania. Od razu kiedy zauważymy, że dzieje się z nim coś nie tak, należy oddać telefon do naprawy. Zaoszczędzi to wielu problemów i znacznie przyspieszy czas wykonania usługi.

Dlaczego wymiana gniazda ładowania USB w naszym serwisie?

W Krakowie i województwie małopolskim istnieją dziesiątki serwisów telefonów komórkowych. Jesteśmy jednym z nich. Być może zastanawiacie się dlaczego właśnie nam powinniście zaufać i zlecić naprawę uszkodzonego gniazda ładowania USB w swoim telefonie Doogee S68 Pro powodów jest wiele i chętnie Wam je przedstawimy.  

Wieloletnie doświadczenie – serwis telefonów komórkowych MK GSM istnieje na rynku stosunkowo od niedawna, jednak nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w tej branży. Zdobyli je pracując w innych firmach zajmujących się serwisowaniem urządzeń GSM i małej elektroniki. Wiedza, umiejętności oraz doświadczenie pozwoliło otworzyć własną firmę i prowadzić ją wg własnych standardów jakości. Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie klienta. Staramy się je uzyskać poprzez szybkie, solidne i przystępne cenowo naprawy. Nie było to jednak możliwe, gdyby nie nasze zaplecze techniczne.

Zaplecze serwisowe – naprawa telefonów komórkowych, smartfonów i tabletów to niezwykle precyzyjne zajęcia. Praca ta wymaga profesjonalnych narzędzi. Serwis MK GSM dysponuje nimi. Jest to między innymi niezwykle zaawansowana lutownica hot air do lutowania gniazd. Posiadając wszystko co niezbędne do pracy w tym zawodzie, każdą naprawę możemy wykonać na miejscu, bez uciekania się do pomocy innych serwisów w mieście lub regionie. Wydatnie skraca to czas naprawy oraz czynią ją tańszą niż u konkurencji.

Części zamienne – większość napraw smartfonów i tabletów wymaga zastąpienia starych elementów nowymi częściami zamiennymi. Zdecydowana większość serwisów zamawia pojedyncze elementy w oficjalnej sieci dystrybucyjnej producenta. Znacząco wydłuża to czas realizacji zamówienia, zmuszając klienta do pozostawienia uszkodzonego telefonu na kilka dni w serwisie. My działamy na zupełnie innych zasadach. Posiadamy własny magazyn części zamiennych do telefonów komórkowych i tabletów wszystkich marek i modeli. Są to części oryginalne, nowe i używane. Każda z nich jest jednak sprawna. Posiadając własny magazyn z częściami zamiennymi, możemy zapewnić najkrótszy czas wykonania naprawy, jak również wykonać ją w niższej cenie.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług, w każdym przypadku wymagającym wymiany gniazda ładowania USB w smartfonie Doogee S68 Pro.

Szczegóły produktu

Opis

Rodzaj produktu
Oryginalny
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Wymiana Gniazda Ładowania USB Doogee S68 Pro

Wymiana Gniazda Ładowania USB Doogee S68 Pro

Jednym z najważniejszych elementów każdego telefonu jest gniazdo ładowania. W większości przypadków jest to gniazdo typu USB. Oznacza to, że bateria urządzenia może być ładowana przy pomocy ładowarki podłączonej do gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio do laptopa lub power banka. W zależności od marki i modelu telefonu, gniazdo ładowania USB może być umieszczone w różnych miejscach obudowy. Zwykle jest to jednak dolna krawędź, co pozwala na stosunkowo szybkie oraz intuicyjne podłączanie ładowarki. Czy jednak aby na pewno?

 • czas naprawy: 2 dni
 • części serwisowe: gniazdo oryginalne
 • gwarancja: 3 miesiące
 • otrzymujesz paragon lub fakturę vat23
Napisz swoją opinię
7 innych produktów w tej samej kategorii:

Wymiana Baterii Doogee S68 Pro

Recenzje: 0

Bateria jest jednym z newralgicznych elementów każdego telefonu. Od jej sprawności zależy komfort użytkowania smartfonu. Niestety, z biegiem czasu każda bateria traci swoją wydajność. Wraz z rosnąca liczbą cykli ładowania, zmniejsza się jej pojemność i czas zasilania urządzenia. Rozwiązaniem może się okazać wymiana baterii w smartfonie Doogee S68 Pro....

Cena 250,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Wymiana Głosnika Dzwonka Buzzera Doogee S68 Pro

Recenzje: 0

Głośnik dzwonka- buzzer jest jednym z newralgicznych elementów każdego telefonu. Od jego sprawności zależy komfort użytkowania smartfonu. Niestety, z biegiem czasu Głośnik dzwonka- buzzer w Doogee S68 Pro należy wymienić. We współczesnych smartfonach to skomplikowana operacja, wymagająca fachowej wiedzy, umiejętności oraz profesjonalnych narzędzi. Nie...

Cena 200,00 zł
Więcej
W magazynie

Wymiana Wyświetlacza LCD Doogee S68 Pro

Recenzje: 0

Współczesne smartfony są coraz większe. W ślad za dużym rozmiarem urządzenia, podążają oczywiście odpowiadające mu rozmiary ekranu. Pozwalają one na jednoczesną prezentację wielu informacji na ekranie, ale jednocześnie czynią urządzenie bardziej narażonym na uszkodzenia mechaniczne. W tym miejscu dowiesz się jak przebiega wymiana wyświetlacza LCD w Doogee...

Cena 350,00 zł
Więcej
W magazynie

Wymiana Kamery Głównej Tył Doogee S68 PRO

Recenzje: 0

Jednym z najważniejszych elementów każdego telefonu jest gniazdo ładowania. W większości przypadków jest to gniazdo typu USB. Oznacza to, że bateria urządzenia może być ładowana przy pomocy ładowarki podłączonej do gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio do laptopa lub power banka. W zależności od marki i modelu telefonu, gniazdo ładowania USB może być...

Cena 220,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: Serwis myPhone

Wymiana Górnego Głośnika Rozmów Doogee S68 Pro

Recenzje: 0

Głośnik rozmów jest jednym z newralgicznych elementów każdego telefonu. Od jego sprawności zależy komfort użytkowania smartfonu. Niestety, z biegiem czasu Głośnik rozmów w Doogee S68 Pro należy wymienić. We współczesnych smartfonach to skomplikowana operacja, wymagająca fachowej wiedzy, umiejętności oraz profesjonalnych narzędzi. Nie ryzykuj i zaufaj...

Cena 170,00 zł
Więcej
W magazynie