Blog Archive

Kategoria

Serwis Telefonów
Serwis telefonów Kraków | Serwis GSM | MKGSM.PL

Serwis Telefonów

Specjalizujemy się lutowaniu gniazd ładowania, gniazd SIM, SD, włączników, układów BGA oraz czyszczeniu urządzeń po zalaniu. Wymieniamy również uszkodzone wyświetlacze, dotyki, baterie oraz głośniki w telefonach i tabletach. Serwisujemy wszystkie modele: Asus, Alcatel, Cat, Nokia, Samsung, HTC, Huawei, Apple iPhone,  Sony, Lenovo, Lg, MyPhone, Nokia, OnePlus, Sony,  Xiaomi. Solidnie profesjonalnie z precyzcją. U nas zawsze darmowa diagnoza. Za wszystkie wykonane naprawy udzielamy 6 miesięcznej gwarancji.

Trudno sobie dziś wyobrazić funkcjonowanie bez telefonu komórkowego. Co więcej, najczęściej jest to pełen wielu możliwości smartfon z ekranem dotykowym. Posługując się takim urządzeniem, możemy nie tylko wysyłać SMS i prowadzić rozmowy, ale przede wszystkim korzystać ze wszystkich dobrodziejstw, które zapewnia nam internet. Kiedy z jakichś powodów nasz ukochany smartfon odmawia posłuszeństwa, czujemy się zagubieni, a czasami wręcz przerażeni. Czym prędzej wówczas chcemy go naprawić i na nowo z niego korzystać. Jak tego dokonać szybko, bezpiecznie i skutecznie? Najlepsze rozwiązanie to odwiedzić nasz serwis telefonów i tabletów MKGSM.PL w Krakowie.

Kiedy i komu potrzebna jest naprawa telefonu?

Producenci telefonów komórkowych robią wszystko, aby uczynić je jeszcze trwalszymi i bardziej odpornymi na uszkodzenia. Użytkownicy również mogą zwiększać ich trwałość, korzystając np. z dedykowanych akcesoriów, takich jak etui czy szkła ochronne. Jednak czasami nawet i one są niewystarczające, aby w 100% zapewnić ochronę urządzeniom. Najsłabszą stroną każdego smartfona jest oczywiście jego ekran. Pęknięcia ekranu to ponad 50% wszystkich usterek, które nasz serwis naprawia.

Pęknięty ekran w smartfonie? Naprawimy go

Najczęstszą przyczyną pęknięcia ekranu w telefonie komórkowym jest jego upadek na twarde podłoże. Pozostałe przypadki to zmiażdżenie lub złamanie telefonu podczas siadania, kiedy on znajduje się w tylnej kieszeni lub zarysowanie go ostrą krawędzią klucza. Co w takich przypadkach można zrobić? Naprawa telefonów, w których doszło do uszkodzenia ekranu nie jest na pierwszy rzut oka trudna. Należy po prostu rozebrać urządzenie na części pierwsze, wymontować z niego ekran, a w jego miejsce zainstalować nowy, sprawny. Problem pojawia się dopiero wówczas, kiedy sprawdzamy dostępność części zamiennych. Cena oryginalnych części zamiennych z oficjalnej sieci dystrybucyjnej nierzadko przekracza wartość uszkodzonego telefonu. W takich przypadkach naprawa telefonu może być nieuzasadniona ekonomicznie. Czy jednak na pewno? Doświadczony serwis MKGSM.PL ma swoje sposoby na to, aby naprawić telefon z wykorzystaniem używanych części zamiennych, wymontowanych np. z innych telefonów. W ten sposób można np. wymienić uszkodzony wyświetlacz w smartfonie, który już nie jest produkowany, a ceny części zamiennych są zawrotnie wysokie. Aby uzyskać odpowiedź na pytanie, ile będzie kosztowała naprawa telefonu i czy w ogóle jest możliwa do wykonania, warto odwiedzić zapytać o wycenę.

Ile czasu zajmuje naprawa telefonów Kraków?

To kolejne ważne pytanie. Kiedy nasz telefon jest uszkodzony, jak najszybciej chcemy przywrócić go do życia. Zastanawiamy się zatem ile czasu będzie potrzebować serwis telefonów MKGSM.PL, aby to zrobić. Jeżeli części zamienne są dostępne „od ręki”, to naprawa może być wykonana nawet w ciągu kilku godzin. W przypadku jeśli części zamienne potrzebne do naprawy trzeba będzie sprowadzać, to czas jej wykonania może sięgać kilku dni roboczych.

Jest 293 produktów.

Pokazano 1-12 z 293 pozycji
Aktywne filtry

Marka: SAMSUNG

WYMIANA GNIAZDO ZŁĄCZE USB SAMSUNG A30 SM-A305 Kraków

WYMIANA GNIAZDO ZŁĄCZE USB SAMSUNG A30 SM-A305 Kraków PASUJE DO MODELU : SAMSUNG A20, SAMSUNG A30, SAMSUNG A40, SAMSUNG A50, SAMSUNG A60, SAMSUNG A70 Stan produktu: Fabrycznie Nowy Opakowanie: bulk (woreczek foliowy) Gwarancja na wykonaną usługę: 6 miesięcy Czas naprawy 1 dzień. Serwis realizujemy również wysyłkowo, wystarczy wysłać telefon na adres...

Cena 99,00 zł
Więcej
W magazynie

Wymiana Szybki Kamery Samsung A3 2017

Przedmiot Nowy 100% Oryginalny Prawdziwe zdjęcia przedmiotu otrzymujesz paragon lub fakturę vat23% Po zakupie przedmiotu należy dostarczyć urządzenie osobiście lub wysłać na adres naszego serwisu podany na stronie poniżej.

Cena 70,00 zł
Więcej
W magazynie

Wymiana MIKROFONU NOKIA 7

czas naprawy 3 godziny gwarancja na naprawę: 6 miesięcy otrzymujesz paragon lub fakturę vat23% Po zakupie aukcji należy dostarczyć urządzenie osobiście do serwisu w Krakowie lub wysłać na adres naszego serwisu podany w aukcji poniżej.

Cena 150,00 zł
Więcej
W magazynie

Wymiana Baterii Huawei Mate 20 X 5G (HB486486ECW)

czas naprawy 4 godziny Bateria w 100% Oryginalna gwarancja na naprawę: 6 miesięcy otrzymujesz paragon lub fakturę vat23% Po zakupie aukcji należy dostarczyć urządzenie osobiście do serwisu w Krakowie lub wysłać na adres naszego serwisu podany w aukcji poniżej.

Cena 199,00 zł
Więcej
W magazynie

Marka: SAMSUNG

WYMIANA ZŁĄCZE GNIAZDO USB SAMSUNG J100 GALAXY J1 Kraków

USŁUGA WYMIANY ZŁĄCZE GNIAZDO USB SAMSUNG J100 GALAXY J1 Kraków PASUJE DO MODELU : SM-J100/ SM-J500F/ SM-J320F/ SM-J210F/ SM-A810/  SM-G610F/ SM-J530/ SM-J730F/ SM-J330F/ SM-J250/ SM-G611F/ SM-J720/  SM-A600/ SM-A605 GALAXY A6 PLUS (2018)/ SM-J600/ SM-J400/ SM-J250/  SM-J810/ SM-J415/ SM-J610/ SM-J410 Stan produktu: Fabrycznie Nowy Opakowanie: bulk...

Cena 60,00 zł
Więcej
W magazynie

Śledź nas na Facebooku