Naprawa Samsung Galaxy J3 2016
Posted by      02/07/2020 12:28:05     Blog - Nasze Naprawy    0 Comments
Naprawa Samsung Galaxy J3 2016

Serwis Telefonów - Samsung Galaxy J3 2016

Telefon Samsung Galaxy J3 2016 to sprawdzona konstrukcja solidnego smartfonu. Niewysoka cena sprawia, że jest to jeden z popularniejszych modeli na rynku. Urządzenie nie jest wolne od wad i z jedną z nich przyszło nam się zmierzyć. Problem naszego klienta dotyczył niesprawnego gniazda USB. Oczywiście ładowanie baterii w telefonie odbywa się właśnie gniazdem USB. Jest to jedna z klasycznych usterek współczesnych telefonów. Wielokrotne wkładanie i wyjmowanie wtyczki ładowarki, prowadzi do wyrobienia się gniazda USB lub jego wyłamania z płyty głównej.

Diagnoza usterki w telefonie Samsung Galaxy J3 2016

Już po pierwszych słowach naszego klienta, wiedzieliśmy czego się spodziewać. Ten model telefonu jest nam dobrze znany i posiadamy większość części zamiennych do niego. Bez wahania zabraliśmy się za demontaż obudowy, aby dostać się do płyty głównej. Kiedy ją ujrzeliśmy, nasze podejrzenia się potwierdziły. Gniazdo USB było wyłamane i nie miało prawo działać. Precyzyjnie usunęliśmy je z płyty, a ona została starannie oczyszczona. Następnie wlutowaliśmy nowe gniazdo, przywracając urządzeniu możliwość ładowania.

Jak to zawsze mamy w zwyczaju, wykonaliśmy również darmowy przegląd urządzenia, w poszukiwaniu innych usterek. W tym przypadku wyszedł on pozytywnie, bo żadnych dodatkowych wad nie stwierdziliśmy. Warto jednak zaznaczyć, że jesteśmy w stanie wykonać szereg innych napraw w telefonach Samsung Galaxy J3 2016.

Sprawdź awarie telefonu Samsung Galaxy J3 2016, które możemy usunąć

    • wymiana rozbitej szybki wyświetlacza,

    • wymiana wyświetlacza LCD z digitizerem,

    • wymiana niedziałającego mikrofonu,

    • wymiana przycisku włączania,

    • wymiana przycisku głośności,

    • wymiana aparatu przedniego / tylnego,

    • wymiana głośnika.

Wszystkie naprawy możemy wykonać w bardzo szybkim czasie, dzięki posiadaniu wymaganych części zamiennych na stanie. Pozwala nam to oferować wysoki standard świadczonych usług w połączeniu z konkurencyjnymi cenami. Zapraszamy do naszego serwisu, w przypadku stwierdzenia problemów z Państwa smartfonem.

Share This Post :