Naprawa Caterpiller Cat S60
Posted by      02/06/2020 15:54:19     Blog - Nasze Naprawy    0 Comments
Naprawa Caterpiller Cat S60

Serwis telefonów - Caterpillar S60

Smartfon Caterpillar S60 z pewnością zaliczany jest do jednych z najbardziej wytrzymałych na rynku. Jego konstrukcja sprawia, że jest ulubieńcem branży budowlanej. Mimo tego, że świetnie sobie radzi w najtrudniejszych warunkach terenowych i pogodowych, to jednak czasami wymaga odwiedzin w naszym serwisie. Tak było i tym razem.

Klient, który przyszedł do nas z takim telefonem, zgłosił listę występujących w nim usterek:

  • niesprawna bateria, która po naładowaniu trzymała bardzo krótko,
  • niesprawny przycisk włączenia.

Podejrzewając że bateria w telefonie ma najlepsze lata dawna za sobą, zdecydowaliśmy się o jej wymianie na nową. Zadanie to wbrew pozorom nie jest proste, z uwagi na konstrukcję telefonu, jak również dostępność części zamiennych. Wyzwaniem była również wymiana przycisku włączania. W tym przypadku winnym były zabrudzenia, które pomimo stosunkowo szczelnej konstrukcji, jakimś cudem dostały się do wnętrza obudowy. Koniec końców, prace przy smartfonie Caterpillar S60 udało nam się wykonać w ciągu 2 godzin. Nasz klient odebrał sprawny telefon, zadowolony z krótkiego czasu wykonania naprawy, jak również przystępnej ceny.

Nie są to jednak jedyne naprawy, które możemy wykonać w tym telefonie. Dysponujemy pełną gamą części zamiennych do telefonu Caterpillar S60. Pozwalają one nam wykonać szereg napraw, takich jak:

  • Wymiana gniazda USB – w przypadku tego modelu telefonu, sprawa nie jest tak oczywista jak się wydaje. Wynika to ze specjalnego sposobu mocowania gniazda na taśmie. W większości modeli smartfonów gniazdo jest wlutowane w płytę główną.

  • Wymiana wyświetlacza wraz z szybką – niesprawny wyświetlacz również nie jest już problemem dla użytkowników Caterpillar S60. Wymiana jest szybka, dzięki częściom zamiennym które posiadamy na stanie. Polecamy tę naprawę również wtedy, kiedy szybka telefonu jest pęknięta lub mocno porysowana.

  • Wymiana głośnika – kiedy z głośnika zamiast wyraźnego dźwięku dobiegają trzaski i szumy, nie musi to oznaczać potrzeby kupowania nowego telefonu. W naszym serwisie wymienimy gniazdo na nowe, przywracając urządzeniu pełną sprawność.

Share This Post :