• Przelewy24

    Przelewy24
Serwis Xiaomi Redmi 6A
Uszkodzony smartfon Xiaomi  Redmi 6A? Naprawa Xiaomi Redmi 6A. Serwis  Xiaomi Redmi 6A. Wymiana szybki, wymiana gniazda usb, wymiana wyświetlacza lcd, wymiana głośnika, wymiana mikrofonu.

Serwis Xiaomi Redmi 6A

Źle znosisz rozłąkę ze swoim telefonem? Nie wyobrażasz sobie tego, aby twój Xiaoimi Redmi 6A na dłużej odwiedził serwis i oczekiwał w nim tygodniami na naprawę? Spokojnie, nie musisz się tym przejmować! Jeśli twój telefon spotka jakakolwiek awaria, my się nią skutecznie zajmiemy. Prowadzimy serwis smartfonów i tabletów, w którym usuniemy każdą usterkę? Xiaomi Redmi 6A zalany wodą? A może zniszczony ekran lub niedziałający dotyk? Każda z tych usterek uniemożliwia komfortowe korzystanie z telefonu i może zmuszać do jego wymiany. Czy jednak w każdym przypadku musi tak być? Niekoniecznie! Przynieś do nas uszkodzony Xiaomi Redmi 6A i pozwól nam się nim zająć. Sprawdzimy co mu dolega i ocenimy czy jego naprawa jest możliwa i opłacalna. Poinformujemy cię o tym ile będzie to kosztowało i jak długo potrwa. Jeśli się zgodzisz, przywrócimy twój telefon Xiaomi Redmi 6Ado życia. Jako serwis smartfonów Huawei działamy od wielu lat i mamy na koncie kilkaset udanych napraw, w tym również modelu Xiaomi Redmi 6A. Pozwól nam zająć się również twoim telefonem, a na pewno nie pożałujesz tej decyzji.

Jest 1 produkt.

Pokazano 1-1 z 1 pozycji
Aktywne filtry

Marka: Serwis Xiaomi

Wymiana Gniazda Ładowania USB XIAOMI REDMI 6A

Recenzje: 0

Jednym z najważniejszych elementów każdego telefonu jest gniazdo ładowania. W większości przypadków jest to gniazdo typu USB. Oznacza to, że bateria urządzenia może być ładowana przy pomocy ładowarki podłączonej do gniazdka elektrycznego lub bezpośrednio do laptopa lub power banka. W zależności od marki i modelu telefonu, gniazdo ładowania USB może być...

Cena 100,00 zł
Więcej
W magazynie